David Bisbal i Marc Anthony zdobywają Viña del Mar (video)

Hiszpan i Portorykańczyk porwali publiczność na tym wielkim festiwalu muzyki.

Swoimi najlepszymi krokami salsy i w towarzystwie 15 muzyków, Marc Anthony trzymał publiczność w Kwedzie Vergara podczas koncertu, w którym połączył swoje najbardziej poruszające hity z romantycznymi balladami.

„Valió la pena” – to piosenka, od której artysta zaczął, podczas swojego występu nosił elegancki czarny garnitur, białą koszulę i okulary przeciwsłoneczne.

„ Nie będę mówił dużo, przybyłem śpiewać” i „nigdzie na świecie nie czujesz się tak jak podczas Vina del Mar. Przyjechałem trzy dni wcześniej, aby docenić atmosferę stworzoną tutaj” to były jedne z fraz, które wokalista „A quién quiero mentirle ” oczarowywał swoją publiczność.

Na scenie Quinta Vergara zaproponował przegląd swojej dyskografii, od ballad „Vivir lo nuestro” (1994) i „Hasta ayer” (1995), do „Si te vas” (1998), „Pale Flower” (2002) ), oraz jednej z jego ulubionych piosenek „Ahora quien” (2004).

Kiedy grał piosenkę „¿Qué precio tiene el cielo?” Fan pojawił się na scenie, aby zrobić selfie i ten raz artystka zapozował i tańczył z nim kilka sekund, skończył piosenkę i podziękował za sympatię słuchaczy.

Z kolei hiszpański piosenkarz David Bisbal uwiódł publiczność swoimi ruchami bioder, gestami, aby publiczność podążała za rytmem wszystkich jego piosenek.

Podczas jego występu, który otworzył temat „Quién me iba a decir”, kilkakrotnie podziękował Chilijczykom za ich wkład w muzykę.

 
 


Jego repertuar zawierał „Antes nod” i jego ostatnie dwa single: „Perdón” i „A partir de hoy”, w którym współpracował z kolumbijskim artystą Sebastianem Yatrą, który wszedł na scenę, aby towarzyszyć hiszpańskiemu artyście.

Kiedy zaczął śpiewać balladę „Dígale”, uczestnicy poddali się Bisbalowi i śpiewali większość utworów; później nastąpiła „Mi princesa”, dzięki której wzrosła intensywność emocji.

„Buleríą” i „Ave Maria” hiszpański piosenkarz, który nosił  biały garnitur, zamknął swoją udaną prezentację na scenie, gdzie się występował już w 2003 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *