Czekanie się skończyło! Piso 21 przedstawia nowego członka zespołu

Poprzez portale społecznościowe grupa Piso 21 pożegnała się z Llane’em i przedstawiła nowego członka. 

Poprzez portale społecznościowe grupa Piso 21 pożegnała się z jej członkiem Juan David Castaño , lepiej znanym w świecie artystycznym jako Llane .

„Wielu z was już dziś wie, zaczynamy nowy etap w Piso 21, naszemu młodszemu bratu, Llane, wysyłamy wszystkie błogosławieństwa świata w jego karierze, wiedząc, że zawsze będzie na nas mógł bezwarunkowo liczyć. Bardzo cię kochamy „- czytamy w poniedziałek, gdy kolumbijski zespół opublikował post na Instagramie.

 

 

Oprócz pożegnania się z Llane, Piso 21 oficjalnie przedstawił swojego nowego członka Lorduy .

„Z drugiej strony chcemy przedstawić naszego nowego członka i powitać Lorduy, osobę, która była z nami od wielu lat jako przyjaciel, kompozytor i artysta. Utalentowany człowiek, który przybywa, aby wnosić jak najwięcej z siebie, aby ta rodzina rosła coraz bardziej „- napisał zespół.

 

 

Aby zakończyć ogłoszenie, Piso 21 podziękował za  bezwarunkowe wsparcie swoich fanów.

 

 

 

„Trzeba tylko powiedzieć, że ta ścieżka muzyki dla wszystkich dopiero się rozpoczyna, a to, co nadchodzi, będzie coraz większe. Oby początek 2019 roku był pełen błogosławieństw i wkrótce ogłosimy tour, abyście zobaczyli nas w każdym kraju „- mówili. „Dziękujemy wszystkim naszym fanom, obserwatorom i przyjaciołom za wsparcie tego nowego kroku w naszej karierze, liczymy na Was”.

 
 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *