Camila Cabello i Michelle Obama otwierają nagrodę Grammy za różnorodność

Camila Cabello otworzyła w niedzielę galę Grammy z hołdem dla La Habana babci, na scenie towarzyszyli jej  Ricky Martin i J Balvin.

Także trąbka Arturo Sandoval brzmiała w tym latynoskim numerze otwierającym galę.

„Jak mówiła moja matka / wszystko układa się tanecznie” – śpiewała Cabello, podczas gdy Martin, który wrócił na scenę Grammy 20 lat po przedstawieniu „The Cup of Life”, podzielił się z nią imponującymi krokami salsy. – Latino do śmierci – włączył się Balvin.

Wszystko w środku pięknej scenerii z mnóstwem kolorów … i latynoskiego ciepła.

A zaraz po musicalu Alicia Keys powitała potężny kwartet kobiet: Lady Gagę, Jennifer Lopez , Jada Pinkett Smith i nikogo więcej poza … Michelle Obama , która zdobyła gigantyczną owację w Staples Center z Los Angeles.

Był to doskonały wstęp do tej edycji Grammy, 61, która wyróżnia się większą różnorodnością, przynajmniej w głównych kategoriach.

Gaga i Brandi Carlile zdobyli już pierwsze nagrody tego dnia, podczas ceremonii poprzedzającej galę, w której Luis Miguel i Claudia Brant zostali również nagrodzeni w kategoriach latino.

Gaga ma trzy statuetki, dwie dla „Shallow” jako najlepszą prezentację grupową / popową i najlepszą piosenkę napisaną dla medium wizualnego, a drugą dla „Joanne” jako najlepszą popową prezentację solo.

Carlile , artystka, która miała więcej nominacji, ma trzy nagrody,(folklor w Stanach Zjednoczonych) swoim albumem „By The Way, I Forgive You” i jego singlem „The Joke „.

„Muzyka” Americana „to wyspa odrzuconych zabawek, byłam niedopasowana i ta muzyka ukształtowała moje życie i uczyniła mnie tym, kim jestem, a nawet dała mnie mojej rodzinie”, powiedziała podekscytowana Carlile.

Udostępnij
Sprawdź także  JNS zaśpiewa główną piosenkę do serialu „Esta historia me suena”

Zostaw odpowiedź