Álvaro Rico podsumowuje pierwszy sezon „ELITE” śpiewając

Aktor to Polo z serii
 

Mały ptaszek powiedział, że Alvaro Rico , Polo z Elite , ma piękny głos i bardzo dobrze radzi sobie z gitarą, ale do tej pory nie było okazji zobaczyć i usłyszeć bohatera serii młodzieżowej od Netflix .

Niedawno Netflix podzielił się wideo, w którym można zobaczyć młodego aktora z gitarą w ręku, grając nieopublikowaną piosenkę, która podsumowuje (w tonie humoru) pierwszy sezon Elite .

Opowiadając o faktach związanych z pierwszymi ośmioma odcinkami produkcji, film wideo potwierdza również talent pochodzący od Álvaro Rico.

 

 

Co wiemy o sezonie nr 2 „Elite”

Na razie historia, która nadejdzie  po wszystkim, co wydarzyło się w pierwszym sezonie, jest tajemnicą. Istnieją jednak pewne szczegóły opublikowane przez Netflix, ponieważ nowa seria będzie składać się z ośmiu rozdziałów, które będą miały premierę w pewnym momencie w 2019 roku .

Platforma ogłosiła także uzupełnienia obsady o Georgine Amoros , Jorge Lopez i Claudie Salas , którzy dołączą do Miguel Herrán (‚La casa de papel’), Jaime Lorente (‚La casa de papel’), Itzán Escamilla (‚Las chicas del cable’), Miguel Bernardeau (‚Ola de Crímenes’), Arón Piper (’15 años y un día’), Ester Expósito (‚Cuando los ángeles duermen’), Mina El Hammani (‚El Príncipe’), Álvaro Rico (‚Velvet Colección’), Danna Paola (‚Atrévete a Soñar’) i Omar Ayuso

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *