Álvaro Rico podsumowuje pierwszy sezon „ELITE” śpiewając

Aktor to Polo z serii
 

Mały ptaszek powiedział, że Alvaro Rico , Polo z Elite , ma piękny głos i bardzo dobrze radzi sobie z gitarą, ale do tej pory nie było okazji zobaczyć i usłyszeć bohatera serii młodzieżowej od Netflix .

Niedawno Netflix podzielił się wideo, w którym można zobaczyć młodego aktora z gitarą w ręku, grając nieopublikowaną piosenkę, która podsumowuje (w tonie humoru) pierwszy sezon Elite .

Opowiadając o faktach związanych z pierwszymi ośmioma odcinkami produkcji, film wideo potwierdza również talent pochodzący od Álvaro Rico.

 

 

Co wiemy o sezonie nr 2 „Elite”

Na razie historia, która nadejdzie  po wszystkim, co wydarzyło się w pierwszym sezonie, jest tajemnicą. Istnieją jednak pewne szczegóły opublikowane przez Netflix, ponieważ nowa seria będzie składać się z ośmiu rozdziałów, które będą miały premierę w pewnym momencie w 2019 roku .

Platforma ogłosiła także uzupełnienia obsady o Georgine Amoros , Jorge Lopez i Claudie Salas , którzy dołączą do Miguel Herrán (’La casa de papel’), Jaime Lorente (’La casa de papel’), Itzán Escamilla (’Las chicas del cable’), Miguel Bernardeau (’Ola de Crímenes’), Arón Piper (’15 años y un día’), Ester Expósito (’Cuando los ángeles duermen’), Mina El Hammani (’El Príncipe’), Álvaro Rico (’Velvet Colección’), Danna Paola (’Atrévete a Soñar’) i Omar Ayuso

Udostępnij
Sprawdź także  Ángela Molina, Álex García i Tito Valverde dołączają do 'Un asunto privado'

Zostaw odpowiedź