Zobacz, jak bohaterowie „Rebelde” wyglądali w pierwszym odcinku a jak teraz!

Czy pamiętasz Mię Colucci, Miguela Arango, Roberte Pardo, Diego Bustamante, Lupite Fernández, Giovanniego Lópeza i innych na początku serii?

Zobacz jak wyglądają teraz

Pamiętasz, kiedy nadawany jest pierwszy odcinek „Zbuntowanych” ? Zobaczył, jak aktorzy zmienili się od tego czasu. W końcu minęło ponad 15 lat odkąd jedna z najsłynniejszych telenowel w Meksyku zadebiutowała.

Ta różnica jest tak niewiarygodna, że postanowiliśmy pokazać, jak bardzo się zmienili.  Sprawdź to:

Vicky Paz (Angelique Boyer)

Od
 
Zobacz, jak Vicky jest inna! Aktorka jest piękniejsza niż kiedykolwiek i, oczywiście, nie porzuciła telewizji. Angelique odniosła sukces w niektórych powieściach, takich jak „Teresa”.
 

Celina Ferreira (Estefania Villarreal)

Od
 

Kto by pomyślał, że młoda dama, która grała Celinę, niepewną nastolatkę mająca problemy ze swoim wyglądem, została tą kobietą? Piękna!

 

Rocco Bezaury (Diego Boneta)

Od
 

Spójrz na tego mężczyznę, Diego Boneta! Po zakończeniu „Rebelde” widzieliśmy aktora z serii „Pretty Little Liars”, a obecnie jest on bohaterem „Luis Miguel”, dla Netflix. Wydaje się, że oprócz aktorstwa inwestuje w ciało, prawda?

 

Pilar Gandía (Karla Cossio)

Od
 

Ta postać była bardzo złośliwa i wściekła na większość bohaterów powieści. Wygląda na to, że aktorka Karla Cossio nie jest już podobna do złej nastolatki.

 

Giovanni Méndez (Christian Chávez)

W
 

Mimo że większość czasu był samolubny, Giovanni był zabawnym, życzliwym chłopakiem. Aktor Christian Chávez wydaje się bardzo próżny – spójrz na to ciało! Oczywiście nie przestał śpiewać i wciąż pracuje nad nowymi projektami. Jego ostatnim wydawnictwem była piosenka do projektu „Like” .

 

Lupita Fernández (Maite Perroni)

Od
 

Ktokolwiek widzi Lupitę to widzi nieśmiałą osóbkę, i trudno wyobrazić sobie, że Maite Perroni jest niesamowitą aktorką i piosenkarką. Spójrz na tę kobietę! Niedawno wydała „Bum Bum Dale Dale”, super klip, w którym wygląda jeszcze piękniej!

 

Diego Bustamante (Christopher Uckermann)

Od
 

Diego Bustamante sprawiał wiele problemów i wpadł w każde zamieszanie, o którym nie zapomnieliśmy. Aktor Christopher Uckermann jest bardziej skoncentrowany na karierze niż kiedykolwiek wcześniej i obecnie występuje w „Diablero”, produkcji Netflix .

 

Roberta Pardo (Dulce Maria)

Dulce Maria era Roberta Pardo em

Wygląda na to, że Dulce Maria jest tak piękna, jak w czasach telenoweli – zmieniając włosy, – i wciąż śpiewa. Ostatnio pojawiła się plotka, że ona i Camila Cabello, kubańska artystka, zamierzają nawiązać współpracę !

 

Miguel Arango (Alfonso Herrera)

W
 

Młody Miguel szukał tylko zemsty, dopóki nie znalazł miłości swojego życia. Aktor Alfonso Herrera nie przestał pracować po „Rebelde” i mogliśmy go zobaczyć w serialu „Sense 8” i „The Exorcist”.

 

Mia Colucci (Anahi)

W
 

Kto nie pamięta rozpieszczonej gwiazdy szkoły, jaką była Mia? Nasza Anahi bardzo różni się od nastolatki pełnej nowatorskich akcesoriów. Największą różnicą jest kolor włosów!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *