Telemundo w końcu ujawnia twarz swojej ‚Betty la fea’

Tajemnica się skończyła! Telemundo ujawnił w środę oblicze bohaterki Betty en NY , nowej adaptacji przebojowej kolumbijskiej telenoweli Brzydula Betty z udziałem młodej meksykańskiej aktorki Elyfer Torres i znanego łamacza serc Erica Eliasa .

Chociaż nazwisko 21-letniej aktorki zostało potwierdzone kilka tygodni temu, dopiero w zeszłą noc hiszpańskojęzyczna sieć ostatecznie zaprezentowała jej promocyjny wizerunek, który będzie nosić „Betty”. A wynik nie zawiódł nikogo.

„Nadszedł wielki dzień! Przedstawiamy bohaterkę tej historii, ona jest Betty. Spodziewaj się tego w lutym w Betty en NY na Telemundo „, ogłosili za pośrednictwem sieci społecznościowych.

„Jest brzydka jak powinna”, „wygląda na bardzo dobrą serię” lub „Kochał tą Betty, oddaje delikatność” były jednymi z setek komentarzy zalewających cyberprzestrzeń. Po ujawnieniu oczekiwanego wizerunku Betty.

 

 

Dla Elyfer Torres, to największe wyzwanie w jej karierze, gdyż będzie prowadzić ten projekt, który Telemundo zaprezentuje w lutym, „To przywilej„wejść w buty Betty . „Zdecydowanie Betty w Nowym Jorku to najlepsza praca i najpiękniejsza rzecz w moim życiu” – mówi.

„Wiele się uczę od Betty. Przypomina mi, że jest naprawdę piękną istotę ludzką „, dodaje z podekscytowaniem.

 

Instagram Betty w NY
 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *