PAULO LONDRA, EMI MERNES i inni argentyńscy artyści, o których może usłyszysz w 2019 roku

Paulo Londra
Zdjęcie: © Instagram / Paulo Londra
 

Paulo Londra

Jego kariera rozpoczęła się w 2017 roku, ale dopiero w 2018 roku zaczął zdobywać sławę na całym świecie.  Ale w tym czasie nie przestał działać: ma dwa albumy na rynku (Dímelo y Cumbia ) i współpracuje z wieloma artystami. Jego najnowszy singiel, Adán y Eva , osiągał przez  kilka tygodni z rzędu czołówki amerykańskich list przebojów i uczynił go najbardziej słuchanym artystą różnych platform streamingowych w 2018 roku.

Emilia Mernes
Zdjęcie: © Instagram / Emilia Mernes
 

Emilia Mernes

Emi Merne jest zjawiskiem wirusowym i sensacją w Argentynie i Urugwaju. Dzięki jej talentowi jak na artystkę miejską, kompozytorkę, tancerkę i modelkę udało  się podpisać umowę z Walter Kolm Entertainment, firmy reprezentującej wiodących artystów, tj. Maluma, CNCO, Wisin lub Carlos Vive. Z ponad milionem fanów na portalach społecznościowych, Emilia miała swoje pierwsze doświadczenia muzyczne w Rombai , urugwajskiej grupie, odeszła, aby spróbować solo, a pierwsza płyta wydana będzie w Sony w tym roku. Czy stanie się  królową pop cumbia?

Duki
Zdjęcie: © Instagram / Duki
 

Duki

Jego sukces jest bezsporny. Ponad 7 milionów osób widziało jego najnowsze wideo LeBron . Duki zaczął zdobywać sławę w zawodach freestyle’owych, takich jak El Quinto Escalón, dopóki nowe pokolenia w Argentynie nie zaczęły podnosić latynoskie, dźwięki uliczne.

 

Cazzu
Zdjęcie: © Instagram / Cazzu
 

Cazzu

 Cazzu zagra ław jednym z najbardziej udanych filmów z 2018 roku. Loca (z Khae i Duka) przekroczyło 350 milionów wyświetleń. Jest dowodem na to, że miejskie dźwięki, takie jak trap, hip hop i freestyle, które wystrzeliły Paula Londre, stają się ważną luką w Argentynie. Cazzu to właściwie Julieta Cazzucheli, młoda kobieta urodzona w Ledesma (Jujuy) 24 lata temu, której wytrwałość przez ponad dekadę opłaciła się ostatecznie w formie muzycznego sukcesu.

 

Sprawdź także  Kim jest obecna dziewczyna Sebastiána Yatry? Piosenkarz był widziany z aktorką Netflix'a
Khea
Zdjęcie: © Instagram / Khea
 

Khea

W bardzo krótkim czasie Khea stał się jednym z nieodzownych artystów argentyńskiego trap, dzięki czemu scena muzyczna tego dźwięku rozwija się. Ivo Alfredo Tomás urodził się w 2000 r. W Buenos Aires i od lat tworzył swoje rymy na ulicach, dopóki nie połączył sukcesów jak w  wyżej wspomnianej Loca .

Każdego dnia pojawia się nowy talent na całym świecie, a dziś skupiamy się na argentyńskich artystach, o których będziemy słyszeć w 2019 roku, takich jak Paulo Londra , Duki, Emilia Mernes, Cazzu …

Dzięki wielu platformom muzycznym, jakie istnieją dzisiaj, muzyczna oferta miłośników muzyki nie ogranicza się już tylko do hiszpańskich i anglosaskich rynków, ale można cieszyć się artystami ze wszystkich krajów.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź