Nicky Jam dołącza do obsady 'Bad Boys for Life'

Nicky Jam robi kolejny solidny krok w karierze.

Po rolach głównych w tej serii o swoim życiu, El ganador (Netflix) , który został pomyślnie uruchomiony w Ameryce Łacińskiej, reggaetoneiro dołączy do sequelu  Bad Boys , filmu z Willem Smithem i Martinem Lawrence , pod tytułem Bad Boys for Life .

Nicky w filmie z Sony Pictures, dołącza do nowej obsady, która obejmuje takie  talenty jak Vanessa Hudgens ,  DJ Khaled, Paola Núñez,  Alexander Ludwig, Charles Melton i  Jacob Scipio .

„Kolejny film w Hollywood dzięki tobie” artysta podzielił się podekscytowany na swoich portalach społecznościowych.

 

 

Historia Bad Boys for Life obraca się wokół nowoczesnej i wysoce wyspecjalizowanej jednostki policji, która zderza się ze słynnymi starymi, szkolnymi Bad Boys (Smith i Lawrence), gdy pojawia się nowe zagrożenie w Miami.

Choć pamiętajmy, nie byłby to pierwszy raz, kiedy Nicky Jam i Will Smith są razem w produkcji.

 

 

W zeszłym roku Smith zaszokował w sieci planami tańczenia reggaeton! Jego nauczycielem był nie kto inny jak tylko portorykańskim reggaetoneiro.

 

 

Nicky i Smith spotkali się na kolacji w restauracji w Cartagena. Potem zabrzmiała piosenka „X (Equis)”, którą portorykański stworzył z J Balvinem. Nicky Jam, który również ma talent do poruszania biodrami, zaczął pokazywać kilka kroków tanecznych dla Smitha i jego syna Jadena Smitha, które można zobaczyć w tle w filmie. Oznacza to, że Smith dołączył do #XChallenge. Po tym spotkaniu obydwaj zjednoczyli się w utworze Mistrzostw Świata FIFA „Live It Up”, który w zeszłym roku stał się ogromnym sukcesem.

 

 

 

Z dodatkiem Nicky Jam’a , Bad Boys for Life, z pewnością będzie hitem.

Bad Boys for Life ukarze się w kinach 17 stycznia 2020 roku.

 
 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *