Netflix żegna się z „Club de Cuervos”

Aktorzy przeszli przez czerwony dywan przed premierą ostatniego sezonu na platformie Netflix

W obliczu premiery czwartego i ostatniego sezonu serialu „Club de Cuervos”, obsada, kierowana przez jej twórcę i reżysera Gary Alazrakiego , podzieliła się anegdotami i paradowała po czerwonym dywanie Netflix .

Rozpoczął się ostatni lot wron. 25 stycznia zostaną opublikowane ostatnie odcinki, a zatem aktorzy i producenci zaczęli je promować.

W Casino de Campo Marte, w Mexico City, obsada, która gra w czwartym sezonie kończąc historie braci „Iglesias” , spotkała się.

„Główne wrony”: Mariana Treviño i Luis Gerardo Méndez powiedzieli, że są gotowi pożegnać się z „Chava” i „Isabel”, bohaterami, dzięki którym zdobyli sympatię publiczności.

„Bardzo szczęśliwi, ponieważ zamykanie cyklu jest bardzo satysfakcjonujące. Godne zamknięcie postaci jest czymś niesamowitym „- powiedziała aktorka  na czerwonym dywanie.

Mariana Treviño i Luis Gerardo Méndez są gotowi pożegnać się z „Chava” i „Elizabeth”. SUN / D. Simon

 

„Jestem wdzięczny wszystkim moim kolegom, byli nadzwyczajni, talent twórczy, który był w” krukach „, był niesamowity, bawiliśmy się jak szaleni, był to projekt z gwiazd, przełom w mojej karierze i na poziomie osobistym, będę tęsknił, ale oni tam pozostaną w tych postaciach”- dodał.

Po czterech latach pierwsza produkcja Netfliksa w języku hiszpańskim dobiegnie końca.

Promocja ostatniego sezonu serii rozpoczęła się od publikacji spektakularnego podpisu „The Black Death”, w którym żartowali ze wszystkich klubów Ligi MX .

„Czarna śmierć” polega na tym, że idzie się ze wszystkim i przeciwko wszystkim. Bracia idą ręka w rękę przeciwko nadawcom, zepsuciu polityki i połączyło ich dwóch  , „powiedział Luis Gerardo.

Był śmiech i uściski osób z obsady, Jesús Zavala (Hugo Sanchez), Aldo Escalante (Carmelo), Antonio de la Vega (Rafa Reina), Mauro Mauad (Fede), Memo Dorantes (Julito), Raul Briones (The Pepenador), Renato Gutz (Axel ) i Markin López (Zombie), również paradowali po dywanie.

Również Stephanie Cayo, Alosian Vivancos i Joaquín Ferreira, którzy powróci do serialu jako „Mary Luz”, „Aitor” i „Potro”

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *