María José przygotowuje wydanie albumu „Conexión”

Materiał, który składa się z 10 piosenek, będzie zawierać duety z Carlosem Riverą, Yuri i Ha-Ashem

 María José nagrała album koncertowy, który zgodnie z koncepcją „Conexión” będzie miał premierę w styczniu 2019 roku.

„Conexión” to propozycja opracowana przez Ocesę Seitrack. Najpierw zrobili Ane Torroja, a teraz mnie. Składa się z 10 tematów, które zaznaczyły się w mojej karierze, cztery niepublikowane i dwa nowe ” cóvery „. Ponadto jest piosenka Vanesy Martín „, powiedziała.

„W styczniu zamierzamy zaprezentować album, będzie on zawierał płytę DVD i mam nadzieję, że spodoba się wszystkim. Może w marcu lub w maju rozpoczniemy trasę koncertową od National Auditorium „- powiedziała.

 

Jeśli chodzi o karierę aktorską, María José wspomniała, że ​​będzie kontynuowała ją tak długo, jak długo nie będzie kolidować w działalność piosenkarki. Nie może też pochłaniać jej zbyt wiele czasu, co uniemożliwi jej cieszenie się rodziną.

„Robienie dwóch rzeczy na raz jest bardzo męczące i jeśli muszę wybrać swoją drogę, pozostaję z rodziną, ponieważ jest to dla mnie najważniejsze i zaniedbanie jej nie jest najbardziej ” cool „w życiu”, powiedziała w wywiadzie.

Chociaż jej córka wie, że jej pracą jest śpiewanie i podróżowanie po kilku miastach, kiedy daje koncerty, zwróciła uwagę, że nie chodzi tu również o zbytnie pochłonięcie się tym zajęciem.

 
Po tym, jak kilka miesięcy temu brała udział w dwóch koncertach organizowanych przez grupy Kabah i JNS w Stanach Zjednoczonych, artystka stwierdziła, że ​​nie planuje ich więcej.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *