Maluma pojawia się na sali operacyjnej

Piosenkarz reggaetonowy błyszczy na zdjęciu z językiem na zewnątrz, ubrany w szpitalny strój, czepek chirurgiczny i pokazuje znak pokoju z dwoma palcami w górę

„Zawsze jesteśmy pozytywni” – Maluma napisał przy zdjęciu, które przesłał na swoje konto na Instagramie, gdzie pojawia się na sali operacyjnej.

Piosenkarz reggaeton patrzy na obraz z  językiem na zewnątrz, ubrany w szpitalny strój, czepek chirurgiczny i pokazuje znak spokoju z dwoma palcami w górę, a także z kroplówką i urządzeniem do mierzenia pulsu.

 
 

Piosenkarz Amigos con derechos”, „Felices los 4”, i „El perdedor”, mimo że nie wyjaśnia, co robi na noszach i w szpitalu, jego fani natychmiast wysłali mu ponad milion dobrych wiadomości.

„Powodzenia we wszystkim … Z wiarą, że wszystko będzie dobrze”, „co się stało ?? Mi Lindo Miłości”, „wracaj szybko”.

Jak ujawniła  Jennifer Nieman , zajmująca się PR piosenkarza, Maluma musiał przejść operację na jednym z kolan z powodu zerwania więzadeł, kontuzji spowodowanej jego pasją do piłki nożnej .

Wygląda na to, że kontuzja pochodzi z dawnych czasów, ale ze względu na liczne zobowiązania nie był w stanie poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

Udostępnij
Sprawdź także  Danna García zostaje natychmiast zabrana do szpitala po powikłaniach z powodu koronawirusa

Zostaw odpowiedź