Luis Fonsi wydaje „Sola”, romantyczną balladę z wpływami R & B

Singiel jest częścią piątego albumu „Vida”, który wejdzie do sprzedaży 1 lutego

Portorykański piosenkarz Luis Fonsi wypuścił w czwartek na platformach cyfrowych nowy singiel „Sola”, romantyczną balladę z wpływami R & B, ale nie zapominając o latynoskich wpływach.

„Sola”, skomponowana przez Luisa Fonsi, Mauricio Rengifo i Andresa Torres, to piąty singiel z „Vida”, jego najnowszego albumu, który wyjdzie do sprzedaży 1 lutego, głosi oświadczenie.

W ramach produkcji Mauricio Rengifo i Andres Torres „Sola ” ma wersje w języku hiszpańskim i angielskim, a  wytwórnia Fonsiego, opisuje utwór jako „ballada romantycznej istoty, która ma formę nowoczesnej i minimalistycznej produkcji, z wpływami R & B i latynoskiej wytwórni. „

Teledysk nakręcono w Medellin, Kolumbii, w grudniu ubiegłego roku, ma wersje w języku angielskim i hiszpańskim, oba opisują historię miłości opartej na piosence z udziałem Fonsi i kolumbijskiej aktorki Laury Tobon.

Album „Vida”, który będzie dostępny od 1 lutego, zawiera utwory “Apaga la luz”, “Le pido al cielo”, “Poco a poco”, “Dime que no te irás”, “Échame la culpa” (z Demi Lovato), “Tanto para nada”, “Despacito” (z Daddy Yankee), “Más fuerte que yo”, “Calypso” (z Stefflon Don) i “Sola” (wersja angielska), i inne.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *