Kate del Castillo kończy swój odcinek z „El Chapo”

Aktorka promuje drugi sezon „La Reina del Sur” na Telemundo

Meksykańska aktorka Kate del Castillo , jednocześnie promując drugi sezon „Królowej Południa” z Telemundo, odnosi się do swojego epizodu, który wiąże się z możliwym błędem władz meksykańskich przy wywiadzie ze zbiegiem bez powiadamiania jego miejsca pobytu władzom podczas prezydentury Enrique Peña Nieto.

 

Del Castillo wykorzystała wydarzenie o nazwie „TCA”, w którym prasa telewizyjna w Stanach Zjednoczonych przesłuchiwała przez pół godziny gwiazdy małego serialu, a który ma się ukazać w 2019 roku, aby podzielić się swoim strachem, a następnie smakiem mocy powrotu do Meksyku, po trzech latach.

 

„Moi prawnicy poradzili mi, że gdy prezydent Peña Nieto zakończy swoją kadencję, mogę wrócić do Meksyku bez ryzyka, ale mimo to poprosiłem mojego prawnika, aby towarzyszył mi w czasie przekraczania granic celnych. Cisza nastąpiła, kiedy zdali sobie sprawę, że tak było.

„Obawiałam się, że mnie aresztują lub zawrócą do Stanów Zjednoczonych, ale na szczęście wszystko poszło bardzo dobrze i spełniono moje pragnienie, aby wejść z meksykańskim paszportem i wejść z głową do góry do mojego kraju.” Tej nocy spałem w domu moich rodziców, coś, czego nie zrobiłam, odkąd skończyłem siedem lat „- podekscytowana Del Castillo podzieliła się z prasą.

„Poznanie” El Chapo „to epizod mojego życia, którego wcale nie żałuję, to jest coś, co będzie ze mną i będzie trwać wiecznie. Jedyne, czego żałuję, to nie podążanie za instynktem w inny sposób. w moim dokumencie, w tym powody, dla których zdecydowałem się spotkać z Joaquínem Guzmánem „- zakończyła 46-letnia aktorka.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *