Juanes prezentuje „La plata”

Singiel nagrany w Kolumbii ma specjalny występ Lalo Ebratt

Kolumbijski piosenkarz – songwriter Juanes wydał singiel „La plata”, w którym znajduje się specjalny występ Lalo Ebratt, ma również wpływy gatunku folclórico vallenato i latynoskiego rytmu.

Wideo zostało nagrane w winnicy w Medellín; To doświadczenie audiowizualne jest hołdem dla Kolumbii, która odtwarza różne symbole charakterystyczne dla kraju, takie jak plaże, chiva i Antioquia.

Spektakl w reżyserii Juana Pablo Valencia opowiada historię młodego mężczyzny, który właśnie przeżył załamanie w miłości i nie ma pieniędzy, ponieważ wydał wszystko na ten związek. Juanes prowadzi w różnych okolicznościach chłopca, którego gra Ebratt i kobietę, która złamała mu serce, to María Luisa Bula.

„Od Kolumbii do świata” to fraza, którą artysta powtarza na wideo, kompozycja została wykonana przez Juanesa, Andrés Torresa i Mauricio Rengifo, część duetu Cali & El Dandee, który również wspierał produkcję tego singla.

Juanes rozpoczyna rok z „La Plata” i potwierdzeniem jego udziału w festiwalach Vive Latino w Meksyku i Bottlerock, zgodnie z oświadczeniem.

Udostępnij