Film dokumentalny „Parchis” pojawi się w Meksyku w marcu

Oczekuje się, że film zostanie wydany także w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii

Hiszpańska aktorka i piosenkarka Yolanda Ventura wyraziła opinię, że film dokumentalny o grupie muzycznej Parchís będzie miał premierę w marcu w Meksyku, Argentynie , Hiszpanii i innych krajach Ameryki Łacińskiej.

 W wywiadzie dla Notimexu „była żółta kartka” (ex ficha amarilla) powiedziała, że podczas kręcenia materiału filmowego odbywały się spotkania z członkami (Gemma, Tino, David i Frank) z grupy, która wyróżniała się w latach osiemdziesiątych.

Materiał nagrywany przez Daniela Arasanz pokaże sfilmowane wywiady wyłącznie na potrzeby filmu, przeżywanie wspomnień, anegdoty i myśli o ich pobycie w grupie.

 Według Yolandy Ventury są to wspólne wywiady, a także wywiady indywidualne, więc odwiedzili ich podczas kręcenia innych projektów, w których uczestniczą. Ona akurat nagrywała sceny do filmu „Los idealistas” Marcelo Tobara.

 Produkcja tego materiału była wspierana przez fanów, którzy mogli wnieść swój wkład w projekt, a współproducentów poszukiwano na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Guadalajara w Meksyku.

Udostępnij
Sprawdź także  Joaquín Cosío sprawia, że ​​„Harley Quinn” drży

Zostaw odpowiedź