Don Omar szykuje nowe projekty i muzyczne szaleństwo w 2019

Portorykańczyk uznaje, że muzyka jest jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​cieszy się życiem, więc powróci do swojej kariery 

Po ogłoszeniu przejścia na emeryturę w 2017 roku portorykański piosenkarz i aktor Don Omar , uważany za jednego z prekursorów reggaetonu , postanowił wznowić swoje muzyczne projekty.

To było 31 sierpnia 2017 roku, kiedy piosenkarz zaskoczył swoich fanów, ogłaszając pożegnanie z muzyką trasą „Forever king … The last tour”, która miała rozpocząć się kilka miesięcy później. W ten sposób zakończył karierę po ponad piętnastu latach, w której zdobył nagrodę Latin Grammy za „Hasta que salga el sol” (2012).

Ten dzień, poprzez oświadczenie, uznał, że muzyka jest jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​cieszy się życiem, więc powróciłby do swojej kariery iw tym roku zadowoliłby miliony fanów „muzycznym bankietem”.

„Postanowiłem odzyskać wszystko, bo nie można zaprzeczyć, że jest to jedyna rzecz, która sprawia, że czuję że żyję, nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi i sławą… , ”.

„Ewolucja życia zupełnie zmienia żyjących ludzi wokół nas, począwszy od moich milionów fanów i za to muszę im sprawić muzyczną ucztę w następnym roku. ” dodał , 

Omar Landrón William Rivera, który wdarł się na scenę w 1996 roku z nazwą Don Omar, pobił rekord świata w swojej piosence „Danza Kuduro”, która przekracza 500 milionów odsłon na YouTube .

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *