Dokument o RBD: może wkrótce pokażą nowy trailer!

Jeśli z niecierpliwością czekacie na film dokumentalny o RBD, to wygląda na to, że jest coraz więcej wieści. Zgodnie z informacją Pedro Damiána, nowy trailer powinien wkrótce się ukazać. Nie trzeba dodawać, że fani już oszaleli. W końcu tłum fanów zarówno z Ameryki Południowej jak i innych krajów długo czekał na tę produkcję.

Minęło 10 lat, odkąd RBD zakończyło działalność i nawet po tym czasie fani nadal darzą wielką miłością sekstet. Aby wszyscy byli jeszcze bardziej zadowoleni, Pedro Damián ostrzegł na Twitterze, że on i jego zespół już przygotowują nowy zwiastun. Dla tych, którzy nie wiedzą, video wydane pod koniec ubiegłego roku było niekompletne. 

Dla tych, którzy są nie w temacie, dokument ten został nagrany w czasie ostatniego show z RBD, co wydarzyło się w Madrycie w grudniu 2008 r. Zrobiono kilku wywiadów podczas kręcenia scen i, zgodnie z informacjami, które zostały przekazane, istnieje wiele rewelacji . Warto pamiętać, że chociaż ostatni pokaz sekstetu wydarzył się w 2008 roku, to jednak wydali w następnym roku album ” Para Olvidarte De Mi „.

 

 

Udostępnij
Sprawdź także  Nowy album Christiny Aguilery w języku hiszpańskim będzie nosił tytuł „La Fuerza”

Zostaw odpowiedź