Camila, pełna romansu i niemożliwych miłości

Duet stworzony przez Mario Domma i Pablo Hurtado przedstawia Te Confieso 

Opowieść o niemożliwej miłości, melodyjna muzyka i tekst o romansie to główne składniki, które tworzą nowy singiel Camila: „Te confieso”. Utwór, który wyróżnia się wrażliwością muzyczną i poezją ze swoich wierszy, coś, co charakteryzuje duet od jego powstania.

 

Pod koniec zeszłego roku Camila przedstawiła „Cianuro y miel” , a teraz prezentuje „Te Confieso” dostępne na  wszystkich platformach cyfrowych, aby opowiedzieć historię o nieosiągalnej miłości, która próbuje dotknąć serc.

 

Odnosząc się do tej premiery, grupa stwierdza: „Dziwna pogoda towarzyszy mi na tym etapie po czterech latach (poprzednia płyta miała premierę w 2014r) i bez obawy mówienia najbardziej niewygodnych prawd. „Te confieso” otwiera album z najbardziej osobistymi piosenkami, jakie napisaliśmy do tej pory. ” Wkład do tej piosenki mają teksty Mario Domm, Edgar Oceransky i Lauren Evans.

„’Te confieso” to jedna z  ulubionych piosenek z nowego albumu. Mówi o niepohamowanej potrzebie przyznania się do tego, co naprawdę czujesz do kogoś, pomimo konsekwencji, jakie może to mieć „- podsumowuje grupa. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *