Axel Muñiz zadebiutował jako aktor w serialu „Go! Vive a tu manera”

Piosenkarz zagra w serialu postać „Gaspara”, transmisja odbędzie się w 2019 roku na Netflix

Młody piosenkarz Axel Muñiz jest podekscytowany swoim debiutem jako aktor w muzycznej serii „Go! Vive a tu manera”, którego transmisja przewidziana jest w 2019 przez Netflix .

W wywiadzie Axel powiedział, że nagrywanie odbywało się w Buenos Aires wraz z kolegami z Argentyny, Kolumbii i Meksyku, do których należą Pilar Pascual i Renata Toscano, José Giménez Zapiola, Santiago Saez Carmela Barsamian.

„To było ważne i inne wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy występuję, gram” Gaspara„, młodego człowieka, który ma wiele wspólnego ze mną, ponieważ jest to serial muzyczny, jestem bardzo zadowolony z tego wyzwania” – powiedział.

Nie podając więcej szczegółów, podzielił się tym, że w serii będzie śpiewał i działał. „Kiedy zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że zostałem wybrany, byłem bardzo podekscytowany, ponieważ jest to bardzo dobra okazja,do pokazania się, a także pokazać moją pracę”, powiedział.

Według informacji wydanych przez Netflix, „Go! Vive a tu manera” opowiada o „Mii” (Pilar Pascual), utalentowanej i odważnej dziewczynie, która dostaje stypendium na studia w prestiżowej szkole św Marii , uznanej szkoły z działem artystycznym i uprzywilejowanymi studentami.

Po przyjeździe, „Mia” stara się przystosować do nowej szkoły, ale na przeszkodzie stoi córka właściciela, najbardziej utalentowana dziewczyna i popularna Akademii, ale z pomocą dwójki nowych przyjaciół, osiągnie sukces urzekając nie tylko talentem, ale także pięknem, nawet brata swojej rywalki.

Podczas gdy rozpoczyna się promocja projektu, Axel Muñiz powrócił do Los Angeles w Kalifornii, aby ukończyć nagrywanie utworów, które będą składały się na jego EP. „Więcej muzyki nadchodzi, w lutym wyjdzie nowy materiał”, powiedział.

Mówiąc o Axelu, który jest synem Jorge „Coque” Muñiza, komponowanie jest tym, co lubi najbardziej, więc spędził kilka miesięcy tworząc tematy o miłości, ale też ballady, pop i urban


Czy szykuje się nowe REBELDE?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *