Alejandro Sanz ma najbardziej wyjątkową wersję ‘NO TENGO NADA’

Niezwykły prezent od rodziny

Alejandro Sanz podzielił się niezwykłym momentem, sytuacją, którą stworzył  jego brat Jesúsem Sánchez Pizarro i jego przyjaciel, meksykański muzyk Alonso Arreolą .

Nie zawahał się, aby podzielić się filmem, w którym oboje śpiewają bardzo specjalną wersję „No tengo nada”. I wyjaśnił, co jest powodem, dla którego jego brat stał przed mikrofonem.

„W moje urodziny mój brat i mój przyjaciel zaskoczyli mnie śpiewając wyjątkową wersję No tengo nada . Wybacz mi bracie, ale w pewnym momencie musiało to wyjść na jaw – napisał obok wideo.


Ponieważ w 2016 Alejandro Sanz zerwał ze swoim menadżerem umowę, jego brat był tym, który przejął ster, by zająć się reprezentacją jego interesów.

Oczywiste jest, że Alejandro nadaje priorytet rodzinie, z której jest bardzo dumny. I nie tylko mamy na myśli brata, ale także jego czworga dzieci. Kilka godzin temu udostępnił zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wszystkie dzieci razem, Manuelę , Aleksandra , Dylana i Almę .

„Najcenniejszym skarbem na świecie są twoje wspomnienia i nikt nie może ich ukraść. #Miscuatrofotocopies #NoTengoNadaPeroTengo „, napisał obok obrazu, który pokazuje dobrą harmonię między rodzeńśtwem.


Teraz dopiero okaże się, które z jego dzieci odziedziczyły muzyczne geny po ojcu, a które odziedziczyły po wuju Jesusie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *