Alejandro Edda był pod wrażeniem po spotkaniu z El Chapo Guzmán

Proces w Joaquín El Chapo Guzmán odbywa się w Nowym Jorku. Alejandro Edda , który gra w serii Narcos , otrzymał zadanie uczęszczania do sądu i po raz pierwszy znalazł się w pobliżu mężczyzny, którego prezentuje w telewizji. To sprawiło, że poczuł się „zastraszony”, jak wspomniał sam aktor.

„Byłem zdenerwowany. Gdy tylko mnie zobaczył, przywitał mnie z dystansu, onieśmiela w pewien sposób” – powiedział Edda do mediów. „Widziałem go bardzo uważnego, widziałem go skupionego, czuję, że jest bardzo skoncentrowany na tym, co się dzieje, czuje się zdrowy”.

Alejandro Edda Instagram
 

Według tego, który gra Luisa w filmie Feliz Año Tijuana , kiedy dowiedział się, że proces prawny przywódcy kartelu Sinaloa jest otwarty dla publiczności, postanowił przeprowadzić się do tego miasta, aby je przeanalizować.

„Przybyłem, by studiować człowieka, który w pewien sposób jest jak mit” – dodał – „Badam postać, człowieka. Patrzę na gesty, na jego spojrzenie, na to, jak dotyka twarzy.

 

STR / AFP / Getty Images

 

Alejandro Edda ostrzegł, że wykonuje tylko zawodową pracę i studiuje istotę ludzką, ponieważ „w pewien sposób wczuwamy się w nich [bohaterów]”; chociaż bez wydawania wartościowego osądu w sprawie działań. Dał jasno do zrozumienia, że ​​nie zapomina, że ​​jest osobą rzekomo związaną z handlem narkotykami.

„To połączenie jest miłe, ale tutaj mówimy o przestępcy”, ostrzegł. „Nie osądzam go, teraz stawiam się na jego miejscu, to fikcja, robimy serial telewizyjny żywej osoby, którą zamierzam wziąć z całym szacunkiem.”

 
 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *