Aktorka telenoweli 'Mi gorda bella wychodzi’ z szafy z romantycznym zdjęciem ze swoją dziewczyną

Christian Chávez , Alejandro Tommasi , Mauricio Mejía … Na szczęście jest coraz więcej aktorów latynoskich, którzy odważają się otwarcie mówić o swoim homoseksualizmie bez obawy o to, co powiedzą inni. Ale jeśli chodzi o kobiety, problem zmienia się drastycznie. Aktorki, które mają odwagę publicznie przyznać, że mają związek z osobą tej samej płci, są inne. Renomowana wenezuelska aktorka Marianela González jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Czterdziestoletnia aktorka, która dała życie udręczonej Pandorze  w telenoweli RCTV Mi Gorda Bella (Moja piękna grubaska) krzyknęła na cztery strony świata kilka tygodni temu po raz pierwszy, że ma romans z pisarką Amalia Andrade. .

Aktorka, która grała w udanych wenezuelskich telenowelach Nadie me dirá cómo quererte (2008) i La traicionera (2011), pod koniec 2018 roku umieściła wspólne romantyczne zdjęcia z ukochaną  za pośrednictwem profilu Instagram w którym to całuje swoją partnerkę.

„Dziś obchodzę każde doświadczenie, każdą pamięć, każdą jesień i każde odrodzenie. Świętuję to, kim byłam, co dzisiaj czyni mnie tym, kim jestem, czego nie mam, co mam i co przyjdzie. Świętuję, że nic mnie nie powstrzyma, nic mnie nie powstrzyma, nie zamyka mnie i dostanę  się tam, gdzie chcę. Wspominam każdego, kto przyszedł do mojego życia, tych, którzy odeszli, i tych, którzy wciąż są po mojej stronie. A dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, świętuję z … „, Marianela napisała obok romantycznej migawki.

Jej dziewczyna podzieliła się tym samym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie z następującym komunikatem: „Kiedy jesteśmy razem, wszyscy mówią:” Caramba, te dziewczyny się kochają „.

 

Nie trzeba było czekać na reakcje jej fanów w sieciach społecznościowych.

Było wiele gwiazd, które oklaskiwało odwagę aktorki do upubliczniania swojego romansu, w tym piękna wenezuelska Marjorie de Sousa , która pracowała z Marianela w telenoweli Ser bonita no basta (2005).

„Bella, moja siostro, gratulacje i niech cię Bóg błogosławi”, napisała wenezuelska aktorka.

Roberto Manrique , który gra Santiago w Telemundo, w telenoweli ” Senos si hay paraíso”  pogratulował pięknej parze

„I wszyscy świętujemy z tobą, jedyną rzeczą, najlepszą, najważniejszą rzeczą jest: miłość” – napisał ekwadorski aktor.

Niech żyje miłość!

Udostępnij
Sprawdź także  Televisa odkrywa nowych bohaterów telenoweli ¿Qué le pasa a mi familia?

Zostaw odpowiedź