Thelma Fardín potępia wykorzystywanie seksualne argentyńskiego aktora

„Patito Feo” twierdzi, że wykorzystał ją w 2009 roku, kiedy miała 16 lat

Argentyńska  Thelma Fardin , znany ze swojej roli w „Patito feo” ujawniła, że wniosła skargę w Nikaragui przeciwko koledze, aktorowi , 54, którego to oskarża o zgwałcenie jej w 2009 roku, gdy miała 16 i byli razem w trasie po tym kraju.

„Wciąż powtarzałam nie”

Skarga została ogłoszona w Buenos Aires na konferencji prasowej z udziałem dziesiątek kobiet z kolektywu „Actrices Argentinas”, w celu skrytykowania sytuacji nadużyć doświadczanych w gildii ów.

Według historii Fardina, kiedy doszło do nadużyć, miała 16 lat, a on miał 45 lat i był jedynym dorosłym w grupie.

Pewnej nocy zaczął całować mnie w szyję, a ja mu powiedziałem” nie „, złapał mnie za rękę, zmusił mnie do dotknięcia go i powiedział” patrz jak mnie działasz „, co sprawiło, że poczułem jego erekcję, ciągle powtarzałam nie” – powiedziała Fardín w filmie wideo pokazanym podczas konferencji prasowej, która zgromadziła ponad 400 profesjonalistów.

Ze swojej strony , który według jego prawnika dowiedział się o wszystkim za pośrednictwem mediów, zaprzeczył na swoim koncie na Twitterze, że informacje od Thelmy  „nie są prawdą”.

W ubiegłym roku Darthés został oskarżony o wykorzystywanie seksualne przez argentynkę Calu Rivero i dołączyły do ​​niej aktorki Anita Coacci i Natalia Juncos. Jednak oskarżony artysta został uznany za niewinnego.

Na pytania dziennikarzy, Fardin powiedziała, że dopiero w momencie ujawnienia jej dwóch koleżanek odważyła się upublicznić tą sprawa, aż w tym roku słyszała inne skargi przeciwko Juan Darthés.

Sprawdź także  Meksykańscy aktorzy świętują nominacje do Oscara za "Roma"

Thelma Fardin, urodzony w San Carlos de Bariloche (Południe), grał rolę „Josephine” jednym z „ludu” nastolatek Ugly Duckling powieść „”. 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź