Thalía żegna się z fanami

Piosenkarka dedykuje wideo swoim fanom, którym życzy „doskonałego Nowego Roku”

Meksykańska piosenkarka Thalía żegna się z 2018 r. Dziękuje swoim fanom za tyle miłości, jaką otrzymała od nich w ciągu tego roku, który wkrótce się kończy.

„Kochanie. Dzięki za tak dużo! Przyjmij moje najlepsze życzenia na 2019 rok pełne zdrowia, sukcesu, pokoju, radości, zabawy i dużo miłości. Nadal widzimy się tutaj, aby się dzielić i uśmiechać. Kocham cię! Szczęśliwego Nowego Roku! „, napisała na swoich portalach społecznościowych.

 

Później, dzięki filmowi opublikowanym w tym samym medium, potwierdziła ona miłość do swoich fanów, którym życzyła  „doskonałego Nowego Roku”.

„Pretty Amores, nie chcę końca tego 2018 bez podziękowania wam twarzą w twarz za to, co zrobiliście ze mną, ja, ja, ja i wszystko, co się wydarzyło w tym roku, razem ręka w rękę”, powiedziała.

W tym klipie, artystka zwrócił uwagę , że wraz ze swymi fanami bawiła się, śpiewała, śmiała się, tańczyła i ogólnie przeszła spektakularnie, więc podziękowała im za wsparcie, które otrzymała.

Wyraziła również swoją wdzięczność dla publiczności za udostępnianie swoich filmów na YouTube i „streaming” jej tematów, a także za obserwowanie jej w sieciach społecznościowych i towarzyszenie jej w codziennych przygodach.

„Pomagasz mi wstać każdego dnia z pragnieniem, aby dać z siebie wszystko, zawsze. …y „- powiedziała.

„Całe szczęście, wszystko co najlepsze czeka nas w 2019 roku, wiele pięknych rzeczy, bardzo Cię kocham, zawsze Cię kocham. Dziękuję – zakończyła artystka, która również przesłała zdjęcie z dżinsową kurtką, w której mówi: „Chodź, pocałuj mnie przed końcem roku”.

 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *