Telenowele Telemundo, które zobaczymy w 2019 roku

Dramat, akcja, komedia … Telemundo będzie nadal zwracać dużą uwagę na jakość serii w 2019. Wśród nowych historii, które będą uruchamiane  w ciągu następnego roku obejmują nową adaptację  kolumbijskiej telenoweli 'Brzydula Betty’ , thriller pełen namiętności i intryg Jugar con fuego z Gaby Espino i Carlos Ponce lub nowych sezonów udanych serii  El señor de los cielosSin senos  hay i oczekiwany zwrot w La reina del sur z Kate del Castillo.

Cykl z udziałem Gaby Espino, Margarity Rosa de Francisco, Carlosa Ponce i peruwiańskiego Jason Day to adaptacja 10 odcinków brazylijskiego miniserialu Amores robados de Globo. Fiction & oacute; n opowiada Fabrizio (Jason), atrakcyjne i zmysłowe człowieka, który pojawia się w życiu trzech kobiet, Camila (Gaby) i Martina (Margarita Rosa), żonaty i dobre kobiety przyjaciół i Andrea (Laura Perico ), Córka Martiny. Przybycie Fabrizio z Meksyku będzie mu przeszkadzać. w straszny i trwały sposób życie w domach tej wybitnej strefy kawowej w Kolumbii. Podobnie twój nalot na terytorium zabronionym potwierdzi i & amp; grać z ogniem i klapkami; Może mieć okropne konsekwencje. Seria zostanie wydana.
1 z 10 TELEMUNDO
 

Cykl z udziałem Gaby Espino , Margarity Rosa de Francisco , Carlosa Ponce i peruwiańczyka Jasona Day to adaptacja 10 odcinków brazylijskiego miniserialu Amores robados Globe. Seria opowiada o Fabrizio (Jason), atrakcyjnym i zmysłowym mężczyźnie, który pojawia się w życiu trzech kobiet: Camili (Gaby) i Martiny (Margarita Rosa), zamężnych kobiet i dobrych przyjaciółek oraz Andrei (Laura Perico), córki Martiny. Przybycie Fabrizio z Meksyku będzie na stałe i trwale zakłócać życie w domach tej zamożnej strefy kawowej w Kolumbii. Również  wyprawa na zakazane terytorium potwierdzi, że zabawa z ogniem … może mieć okropne konsekwencje. Premiera serialu odbędzie się we wtorek, 22 stycznia.

 

Erick Elias i młoda meksykańska aktorka Elyfer Torres zagrają w nowej adaptacji kolumbijskiego telenoweli
2 z 10 Mezcalent
 

Betty w NY

Erick Elías i młoda meksykańska aktorka Elyfer Torres występują w nowej adaptacji kolumbijskiej telenoweli Yo soy Betty la, która jest obecnie kręcona w Miami. 

Seria opowiada o przygodach Beatriz Aurora Rinc & oacute; n Lozano (Torres), bardzo inteligentnego i zdolnego młodego meksykańczyka, który mieszka w Nowym Jorku, który pojedzie. po jego snach, pokonywaniu przesądów w świecie, w którym obraz jest wszystkim. Po sześciu miesiącach odrzucenia wszystkich prac, do których odnosi się z powodu braku atrakcyjności fizycznej, Betty postanawia przyjąć pracę znacznie poniżej swoich możliwości. Po wejściu do wyrafinowanej firmy mody V & M Fashion zostaje osobistym sekretarzem prezydenta firmy. Chociaż jest wyśmiewana i upokarzana codziennie za brak stylu, to Betty więcej Jestem gotów nie dać się pokonać w tej bezwzględnej wojnie o pozory. I chociaż jest niezwykle kompetentny i ma wspaniałe plany rozwoju osobistego, żadna z jego wielu cech nie mogła Pomóż Betty zmierzyć się z największym wyzwaniem: znaleźć prawdziwą miłość.
3 z 10 Mezcalent
 

Betty w NY

Seria opowiada o przygodach Aurora Beatriz Lozano Rincon (Torres), bardzo inteligentny i zdolnej młodej kobiety meksykańskiego pochodzenia, który mieszka w Nowym Jorku, aby zrealizować swoje marzenia o przezwyciężaniu uprzedzeń w świecie. Po doznaniu sześć miesięcy upokorzeń we wszystkich możliwych pracach ze względu na brak atrakcyjności fizycznej, Betty postanawia przyjąć zatrudnienie znacznie poniżej swoich możliwości. Tak więc, po wejściu do wyrafinowanej firmy mody V & M Fashion, staje się osobistą sekretarką prezesa firmy. Mimo że jest wyśmiewana i upokorzona codziennie przez całkowity brak stylu, Betty jest więcej niż chętna, aby nie dać się w tej bezlitosnej wojnie pozorów. I chociaż jest niezwykle kompetentna i ma świetne plany na swój rozwój osobisty,

Sprawdź także  10 rzeczy, które warto wiedzieć o Yalitza Aparicio, gwieździe filmu 'ROMA'
 

Kate del Castillo wraca do Telemundo w 2019 roku jako gwiazda nowego sezonu przebojowej telenoweli Królowa Południa (2011), który zawiera Humberto Zurita, Mark Tacher, Kika Edgar Patricia Reyes Sp RIVER Ndola Eduardo Y aacute; BERBECIA ez między jego główna obsada.
4 z 10 TELEMUNDO
 

Królowa południa 2

Kate del Castillo powraca do Telemundo w 2019 roku, jako gwiazda nowego sezonu  hitu  Lareina del sur  (2011), w którym grają Humberto Zurita , Mark Tacher , Kika EdgarPatricia Reyes Spíndola i Eduardo Yáñez.

 

Kontynuacja & oacute; n tego serialu wznawia historię ośmiu dzieci po eacute; s że potężny lek handlarzem Teresa Mendoza znika w ręce Programu Ochrony & oacute; n świadków w Stanach Zjednoczonych po obaleniu meksykańskiej kandydata na prezydenta Epifanio Vargas. Teresa znana jest teraz jako Maria Dantes i żyje w pełnej anonimowości we Włoszech, gdzie jest. po cichu wychowując swoją córkę Sofię w toskańskiej willi Massa Marittima. Jednak jego życie da nieoczekiwany zwrot i tak będzie niemożliwe do odzyskania jego tronu jako Królowej Południa.
5 z 10 TELEMUNDO
 

Królowa południa 2

Kontynuacja tej udanej serii wznawia historię osiem lat po tym jak potężna pani narkotyków Teresa Mendoza znika  do programu ochrony świadków Stanów Zjednoczonych po obaleniu meksykańskiej kandydata na prezydenta Epifanio Vargas. Teresa jest obecnie znana jako Maria Dantes i żyje w zupełnej anonimowości we Włoszech, gdzie jest cicho wychowując  córkę Sofię w toskańskiej willi Massa Marittima. Ale jej życie przybiera jednak niespodziewany obrót i zrobi wszystko, aby odzyskać tron jako Królowej południa.

 

Z nową diabelą po niespodziewanym odejściu Majidy Issy, czwarty sezon udanej telenoweli napisanej przez Gustavo Bolivara z udziałem Carmen Villalobos już się rozpoczął. kształtować się w Kolumbii.
6 z 10 TELEMUNDO
 

Czwarty sezon telenoweli  napisany przez Gustavo Bolivar , z udziałem Carmen Villalobos ma już zacząć nabierać kształtu w Kolumbii.

 

Jeszcze niepotwierdzony powrót swojego bohatera, Rafael Amaya, S & eacute; ptima sezonu przebojowej Telemundo rozszerzeniem zacząć & aacute; zostaną nagrane w kwietniu przyszłego roku w Meksyku z chilijskimi Matias Novoa i Isabellą Castillo ponownie wśród głównej obsady.
7 z 10 TELEMUNDO
 

Jeszcze przed potwierdzeniem powrotu swego bohatera, Rafael Amaya , ogłoszono, że siódmy sezon hitu Telemundo rozpocznie strzelanie w kwietniu przyszłego roku w Meksyku z  Matíasem Novoa i Isabella Castillo znowu w czołówce obsady.

 

Argos Communications, producent The Lord of the Skies and Steel Leader, jest za tym nowym nadzorem telemundo, który oznacza powrót do łańcucha Arturo Peniche, który będzie główny czarny charakter fikcji. & nbsp;
8 z 10 Mezcalent
 

Argos Comunicación, producent El señor de los cielos i Señora Acero , stoi za tym nowym pakietem Telemundo, który oznacza powrót do sieci Arturo Peniche , będzie on głównym złoczyńcem w serii. 

 
Meksykanin Francisco Angelini i ekwadorska Elisa Camargo przewodzą temu nowemu zestawowi łańcucha, który tam jest; ustawione w d & eacute; każdy z 70 FICCI & oacute; n, która otwiera się we wtorek, 29 stycznia o godzinie 10 pm EST, opowiada historię Ignacio & bdquo; Nacho & rdquo; Montero (Angelini), zbuntowana meksykańska młodzież, zwolenniczka i wizjonerka, która się zmieniła. świat narkotyków. & nbsp;
9 z 10 
 

Meksykanin Francisco Angelini i Ekwadorczyjka María Elisa Camargo przewodzą temu nowej serii, która rozgrywa się w dekadzie lat siedemdziesiątych . Seria, której premiera odbędzie się we wtorek, 29 stycznia opowiada historię Ignacio „Nacho” Montero (Angelini), młodego meksykańskiego buntownika, marzyciela i wizjonera, który zmienił świat handlu narkotykami. 

Sprawdź także  Kto jest kim w '100 días para enamorarnos' , od Telemundo
 

Jak widać, Telemundo pójdzie w jego ślady w przyszłym roku obstawiaj mocno fikcję historiami o najróżniejszych i najróżniejszych gustach. & nbsp;
10 z 10 Instagram Jason Day
 

Jak widać, Telemundo nadal będzie obstawiać serie w przyszłym roku z historiami o najróżniejszychgustach. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź