Pierwszy zwiastun meksykańskiej wersji „Mój chłopak się żeni”

Remake filmu z udziałem Julii Robert w 1997 roku ukaże się 14 lutego 2019 roku

Pierwszy zwiastun meksykańskiego filmu „La Boda de Mi Mejor Amigo”, remaku filmu z udziałem Julii Roberts, który miał swoją premierę w 1997 roku, jest już dostępny.

 

 

Aktorzy Ana Serradilla , Miguel Angel Silvestre , Carlos Ferro i Natasha Dupeyrón będą odpowiedzialni za ponowne przeżycie historii dwójki najlepszych przyjaciół, którzy obiecują się poślubić, jeśli nie stanie się to do wieku 35 lat; jednak ktoś skończy z złamanym sercem.

 
 
TWITTER / @natdupeyron

„Mój chłopak się żeni , ” który ukaże się 14 lutego 2019 roku, opowiada o „Julii” (Ana Serradilla ), która po wielu latach nie widząc swojego najlepszego przyjaciela „ Manu ” (Carlos Ferro) odkrywa, że ​​go kocha po otrzymaniu zaproszenia na ślub z inną kobietą.

„Julia” będzie miała tylko cztery dni, aby spróbować zdobyć miłość swojego życia i zapobiec ślubowi. Film wyreżyserował Celso García i został nakręcony w Mexico City i Guadalajarze.

Aktor Carlos Ferro powiedział, że był zainteresowany tym projektem, ponieważ oryginalny film był historią, która naznaczyła się i 20 lat po premierze odważyła się odtworzyć ją w wersji łacińskiej.

Z kolei Ana Seradilla wyznała, że ​​nigdy nie widziała filmu Julii Roberts; Jednakże, kiedy została wprowadzona do projektu, była zachwycona, aby powrócić do komedii romantycznej na dużym ekranie.

Celso García wyjaśnił, że film będzie miał o wiele bardziej nowoczesną atmosferę i zapewnil, że miejsca wybrane w mieście Guadalajara pokażą odświeżający obraz, który łączy tradycję i kosmopolityczność.

Oryginalna wersja zawierała występy Julii Roberts, Cameron Diaz, Dermot Mulroney i Ruperta Everetta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *