Pedro Pascal wystąpi w serii „Gwiezdne wojny”

Chilijczyk Pedro Pascal zagra w pierwszej serii związanej ze światem „Gwiezdnych wojen”, który znajduje się na planecie Boby Fett, zapowiedział w środę Disney.

„The Mandalorian ” ukaże się pod koniec przyszłego roku i będzie transmitowana na platformie streamingowej którą studio planuje uruchomić także w 2019 roku. 

Pascal, który pracował nad serialami takimi jak „Narcos” i „Game of Thrones”, zagra samotnego bandytę na skraju galaktyki.

W obsadzie znajdą się także Gina Carano ( Deadpool ), Giancarlo Esposito ( Breaking Bad), Nick Nolte i niemiecki reżyser Werner Herzog .

Nie jest jeszcze jasne, jaką rolę każdy będzie odgrywał.

„Pracujemy z tą niezwykle utalentowaną grupą i cieszymy się, że wszyscy widzą, co robimy” – powiedział w oświadczeniu autor i producent wykonawczy serialu Jon Favreau.

Akcja „The Mandalorianin” znajduje się po upadku Imperium i przed pojawieniem się Pierwszego Zakonu, ujawnił wcześniej Favreau. Oznacza to, że jest on umieszczony po „Powrocie Jedi”, ale przed „Przebudzeniem Mocy”, w czasach Nowej Republiki, której autorytetowi trudno jest dotrzeć do regionów, w których żyje bohater.

Seria podąża śladami tego samotnego bandyty (Pascala) w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki.

Najnowsza odsłona sagi „Gwiezdne Wojny” będzie transmitowana w Disney +, w usłudze streamingowej którą grupa planuje uruchomić pod koniec 2019 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *