Netflix stworzy serial o Selenie

Rodzina zmarłej piosenkarki będzie odpowiedzialna za produkcję i rozwój historii serii 

Niespodzianki od Netflix nie kończą się mimo zbliżającego się końca roku, ogłosili właśnie, że wkrótce będzie mieć premiera serialu, który opowie historię muzycznej legendy, Seleny Quintanilla .

Platforma utworzyła konto w sieciach społecznościowych i została potwierdzona krótkim filmem prezentującą serię, która będzie nosiła nazwę ” Selena: The Series ” zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Ameryce Łacińskiej.

Według publikacji Twittera tej serii, rodzina Quintanilla będzie odpowiedzialna za produkcję i rozwój historii serii. Będzie napisana przez Moisés Zamora  i a za produkcję odpowiadać będzie Jaime Davila, Rico Martinez i rodzina jak Suzette Quintanilla i Abraham Quintanilla Jr.

W teledysku widzowie są euforii móc oglądać tytuł ” bidi bidi bom bom”, jeden z najbardziej udanych utworów piosenkarza, która zmarła w wieku 23 lat. 

 

„Oficjalna historia @SelenaLaLeyenda przyjść do Netflix. I wiesz co? Jestem podekscytowany, a nie powodem, nie mogę kontrolować. Więcej bidi bidi bom bom na Netflix”, napisał na platformę.

Produkcja skupi się na „spełnionych marzeniach i wszystkich decydujących decyzjach, które musisz podjąć wraz z rodziną, aby nagłośnić swoją muzykę i osiągnąć sukces”, stwierdziła platforma w oświadczeniu.

Selena Quintanilla była amerykańską piosenkarką pochodzenia amerykańskiego o meksykańskich korzeniach, uznawaną za jedną z najważniejszych postaci gatunku cumbia, tex-mex , ranchera i ballady. Media sklasyfikowały ją jako „meksykańską Madonnę” za duży wpływ nie tylko na muzykę latynoską.

Została zamordowana 31 marca 1995 roku, kiedy miała zaledwie 23 lata, przez prezesa swojej fanklubu Yolandę Saldivar.

Po raz pierwszy życie Seleny został przeniesione na duży ekran  w 1997 roku w filmie „Selena , ” z udziałem Jennifer Lopez.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *