Skip to content

Michelle Salas ujawnia, że ​​padła ofiarą dyskryminacji

 , podobnie jak wielu Latynosów, nie była nieświadoma straszliwego problemu dyskryminacji, jaki istnieje w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu, przez jej konto na Instagramie, córka  opowiadała o niewygodnej i niefortunnej chwili spędzonej w restauracji w tym kraju. Jej historia zbiega się z wieloma innymi przypadkami, o których doniesiono w sieciach społecznościowych, gdzie nietolerancja osiągnęła stan absurdu.

Aby złożyć zażalenie, Michelle zdecydowała się mówić po angielsku, być może jako ironiczny sposób na wypowiedzenie tego, czego doświadczyła.

„Jako meksykański imigrant doświadczyłam tej sytuacji, w której czułam się bardzo nieswojo. Niedawno byłem w restauracji, a dziewczynka powiedziała:” Proszę przestań mówić po hiszpańsku „, odpowiedziałam: ” Co? „I powtórzyła” Tak, przestań mówić po hiszpańsku lub wróć do swojego kraju. „Bardzo mi to przeszkadzało … ale historia była tak długa, jesteśmy istotami ludzkimi, pochodzimy z różnych miejsc i nie ma znaczenia, w jakim języku mówisz, jak wyglądasz … bardzo okrutne, nie do zniesienia i całkowicie pozbawione szacunku, nie wiem, ale sprawy mają się do rzeczy i zamierzam przyłączyć się do tego ruchu (@shareforgood) „- powiedziała. 

Sprawa nie jest odosobniona. W przeszłości, , Eiza González i Eugenio Derbez zgłaszali podobne doświadczenia związane z ich pochodzeniem.

Obejrzyj wideo tutaj:

 

 
Udostępnij
Sprawdź także  Penelope Cruz, najlepsza aktorka na Los Angeles Critics Awards

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź

Designed using Magazine Hoot. Powered by WordPress.

Translate »
×
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock