Maite Perroni będzie w podwójnej ciąży?

Maite Perroni obiecała zaskoczyć swoich obserwatorów nowymi projektami i to robi

Piękne nagrania Meksyku zawarte będą w Doblemente embarazada (Podwójna ciąża), komedii romantycznej w reżyserii Koko Estambuk, w sobotę Maite oznajmiła, że czuje się bardzo szczęśliwa, aby opowiedzieć tę historię.

„Uważam, że to bardzo interesujące, kiedy przeczytałam scenariusz, powiedziałem” wow! ” Czy to się może zdarzyć? Nie miałem pojęcia, ani nawet, że było nawożenie heteroparentalne (chyba o to chodziło). A kiedy zaczniesz bardziej się doczytywać, mówisz, że dobrze jest móc opowiedzieć historię, która zaczyna się od czegoś prawdziwego, ale przenoszona jest w tym tonie komedii, z naprawdę niesamowitą obsadą „- powiedziała aktorka w Despierta América (Univision).

 

 

„Ponieważ obserwując moich kolegów, Matíasa i Gustavo, zakochałam się w ich bohaterach i tym, co z nimi zrobili i myślę, że będzie to dla ludzi coś miłego, ponieważ zamierzamy im powiedzieć coś, co może się wydarzyć „

 

 

W Doblemente embarazada , wokalistka będzie gwiazdą z chilijczykiem Matías Novoa i meksykańskim aktorem Gustavo Egelhaaf.

Ten rok 2018, który wkrótce się zakończy, był jednym z wielkich osiągnięć dla Maite Perroni. Przed rozpoczęciem zdjęć do filmu Doblemente embarazada , na poziomie aktorskim z powodzeniem zamknęła swój udział w telenoweli Papá a toda madre (Univision); Ponadto miała wiele innych sukcesów muzycznych.

 

 

Doblemente embarazada zadebiutuje w połowie 2019 roku. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *