JNS nie będzie taką grupą jak dawniej

Członkinie projektu wywodzącego się z Jeans opowiadają o swoich planach pracy na rok 2019

Chociaż rok 2019 będzie oznaczał rok, w którym grupa JNS ostatecznie przygotuje nowy materiał, jej członkinie widzą małe prawdopodobieństwo, że ich dawne koleżanki z Jeans mogłyby być częścią tej pracy.

Trzy lata temu Jeans powróciło na scenę muzyczną, by spotkać się z fanami kilkoma prezentacjami. Po sukcesie komercyjnym, jakim było to spotkanie, zrobiły więcej występów, a nawet niektórzy jej byłe członkinie miały swój udział

” Zapraszałyśmy wszystkie dziewczyny do naszego pierwszego Narodowego Audytorium i było wyjątkowo i niepowtarzalne, ale jako Jeans, jesteśmy teraz na innym etapie, w którym jesteśmy JNS, jesteśmy częścią Jeans i jesteśmy JNS. Mamy inne plany, więc fakt, że jakiś stary członek się spotka z nami, jest prawie niemożliwe, to jest nowa koncepcja „-powiedziała Regina.

 
Rok po tym jak stracono prawa do używania nazwy:  Angie Taddei, Melissa Lopez, Karla Diaz i Regina Murguía kontynuujawspółpracę razem z Ary Borowoj poprzez utworzenie JNS.

I to jest powód, dla którego członkinie JNS postrzegają to jako prawie niemożliwe, aby niektóre z ich byłych koleżanek przyłączyły się do grupy. 


Grupa wyjaśniła także, że ​​pierwsze miesiące przyszłego roku będą nadal koncentrować się na ich aktualnym albumie „Metamorphosis”, więc dopiero końcem 2019 roku zaczną pracować nad nową muzyką, aby być gotowe na pierwsze dni roku 2020.

„ My będziemy kontynuować 90. Pop Tour w pierwszej połowie roku, w tym samym czasie, skupiamy się na naszym albumie «Metamorphosis»i będzie to ostatni kwartał roku, kiedy wejdziemy do studia zrobić nowy materiał JNS” dodaje się Angie.

Udostępnij
Sprawdź także  Eva Longoria, J Balvin i Alejandro Sanz pomogą robotnikom

Zostaw odpowiedź