Eiza González została potwierdzona jako część obsady ‚Szybkich i wściekłych’

Po plotkach, które głosiły obecność Eizzy González jako część obsady słynnej serii filmów Szybcy i wściekli ; Teraz udział aktorki jest potwierdzony , według magazynu Variety do nowego filmu z serii Hobbs and Shaw

Według publikacji bohaterka telenoweli „Lola, érase una vez”, była wybrana w ostatniej chwili i będzie musiała połączyć tę pracę z filmem z filmu Godzilla vs Kong, który obecnie kręci na Hawajach.

Hobbs and Shaw będą z gwiazdami Jason Statham i Dwayne The Rock Johnson ; Ponadto, pojawią się także m.in. Idris Elba , Vanessa Kirby , Eddie Marsan , Stephanie Vogt i Bernardo Santos . Reżyserię zapewni David Leitch, a scenariusz – Gary Scott Thompson i Chris Morgan ; Ten ostatni był odpowiedzialny za napisanie innych części franczyzy samochodowej.

Jon Kopaloff / FilmMagic

 

Produkcja tego filmu jest już w trakcie i jego planowana premiera ma się odbyć w lipcu 2019 roku. Według Vin Diesela , który jest jednym z producentów projektu, ten film jest jednym z dwóch wydzielonych z sagi Szybcy i wściekli. W dodatku, już pracuje nad dziewiątą i dziesiątą serią sagi filmowej.

Z drugiej strony, Eiza González będzie promować w przyszłym miesiącu grudnia, Welcome to Marwen , autorstwa Roberta Zemeckisa . Ponadto w 2019 roku wyda także taśmy  Alita: Battle Angel i Paradise Hills ; także, właśnie skończyła kręcić filmy o Bloodshot i Kung Fury .

Czy naprawdę podbija Hollywood?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *