Diego Luna otrzymał nominację do nagrody dla najlepszego aktora w Critic’s Choice Awards za Narcos México

Interpretacja Diego Luny jako narcy-trafficera Felixa Gallardo z serii Narcos Mexico opłaciła się. Został nominowany jako Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Critic’s Choice Awards; zgodnie z akademią odpowiedzialną za przyznawanie tych nagród.

Interpretator Cassian Andor w filmie Rogue One: A Star Wars Story , będzie walczył o tę nagrodę z Freddie Hihgmore dla The Good Doctor ; Richard Madden dla Bodyguarda ; Bob Odenkirk za Better call Saul ; Billy Porter za Pose ; Matthew Rhysa dla The Americans i Milo Ventimiglia  dla This is Us .

Seria, która jest produkowana i emitowana przez Netflix , wywołała kontrowersje na rynku meksykańskim, ponieważ przedstawia świat handlu narkotykami, który spowodował wiele nieszczęść w tym kraju. W rzeczywistości kilka dni temu Diego Luna stanął w obliczu krytyki, jaką otrzymał za wcielenie się w jednego z szefów zorganizowanej przestępczości i ostrzegł, że jest to rzeczywistość, której nie można ukryć.

Roy Rochlin / Getty Images

 

Kolejną wielką niespodzianką była nominacja do roli najlepszej aktorki filmu dla Yalitzy Aparicio za jej oklaskanym występie w filmie Roma , reżysera Alfonso Cuarón ; który konkuruje także w kategorii Najlepszy Film, Film Zagraniczny, Reżyser, Oryginalny Scenariusz, Edycja i Fotografia.

Penélope Cruz , Benicio del Toro i Antonio Banderas są innymi Hiszpanami, którzy są nominowani  w kategorii z limitowanej serii lub filmu dla telewizji.

Będziemy musieli poczekać do 13 stycznia, aby dowiedzieć się, kto jest zwycięzcą na gali, która odbędzie się w Los Angeles w Kalifornii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *