Danna Paola udostępnia wideo castingowe dla „Elite”

Aktorka jest wdzięczna za „jedno z najlepszych doświadczeń w jej życiu” po tym, jak zagrała „Lu” 

Aktorka i piosenkarka Danna Paola zaskoczyła na portalach społecznościowych kilkoma filmami, w których pokazuje casting do roli „Lu”, wiodącej postaci w oryginalnej serii Netflix „Elite”. 

W filmach aktorka trzyma kieliszek szampana podczas wykonywania jednej ze scen, w której „Lu” wyróżnia się w serii, kiedy próbuje oddzielić „Nadię” od pozostałej grupy społecznej. 

Danna Paola podzieliła się swoim „żalem” i „emocjami” po drastycznej zmianie, jakiej doświadczyła w grze „Lucrecii”, powiedziała: „Ta scena jest jedną z moich ulubionych części w życiu od kiedy ją przeczytałam, nakręciłam ją na planie i oglądałam następnie zrobioną z tym wszystkim … było magicznie i dzięki mnie i Minie jeszcze bardziej „.


Danna wcześniej przyznała, że czuła się gotowa opuścić stereotyp „dobrej dziewczyny”, więc wykorzystała postać Netflix, aby się ujawnić i pokazać, że tak naprawdę jest. 

Nawiązując do tematu oryginalnej serii platformy streamingowej , Paola stwierdziła, że jest to dzisiaj rzeczywistość młodych ludzi, dlatego jest tak surowa i tak realna.

Filmy z castingiem zostały wykonane 13 grudnia 2017 roku, zaledwie rok po publikacji aktorki. 

 
„Élite” to druga hiszpańska oryginalna seria Netflix, w reżyserii Ramóna Salazara i Dani de la Orden, napisana przez Carlosa Montero i Darío Madronę.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *