Celebryci świętują Boże Narodzenie w sieciach społecznościowych

Boże Narodzenie to czas świętowania i sławy nie wahają się zalewać sieci społecznościowe życzeniami lub osobistymi zdjęciami, ale w tym roku była widoczna oziębłość.

Mimo to kilku zatrzymało się w czasie świąt Bożego Narodzenia, by pozować przed obiektywami kamer rodzinnych lub ich telefonów komórkowych.

Shakira postanowiła zostawić wiadomość nakręconą i napisaną dla jej fanów.

„Wesołych Świąt !!!” Wesołych Świąt !!! Shak „, pojawiło się w wideo, pisząc szminką na lustrze kolumbijskiej piosenkarki.

Jej rodaczka Sofia Vergara, z dala od blasku jakim się charakteryzuje, w tym roku po prostu umieściła zdjęcie z prostym: „Wesołych Świąt „.

W migawce pojawia się aktorka i modelka z Barranquilla, ubrana w długą czerwoną sukienkę, trzymająca psa Chihuahua swojego syna Manolo i pozująca ze swoją siostrzenicą Claudią i jej siostrą Verónicą.

Z drugiej strony meksykańska aktorka Kate del Castillo umieściła zdjęcie gdzie jest ubrana w zieloną piżamę zabawnej postaci Grincha , opartej na historii dr. Seussa z 1957 roku, z tekstem w języku angielskim i hiszpańskim, który mówi: „Wesołych … wiesz … szczęśliwych … wiesz … „

Jednak w tym roku niewiele żeńskich latynoskich gwiazd wykorzystało swoje konta na portalach społecznościowych, aby pokazać swoją radość i świętowanie.

Ani Jessica Alba, ani Selena Gómez, ani Demi Lovato, ani Ariana Grande, bardzo wytrwałe w sieciach i umieszczające wszystko, co dzieje się w ich życiu, umieszczają zdjęcia lub wiadomości ale nie teraz.

Nawet Jennifer Lopez , bardzo obecna w sieciach i  zawsze na bieżąco, pokazywała tylko trochę swoje świąteczne świętowanie.

Odwrotnie, panowie tym razem pokazali swoją radość.

Portorykański piosenkarz Nicky Jam podzielił się obrazem z córkami i szczeniakiem, ubranymi w czapki Świętego Mikołaja . „Tutaj moje córki, w duchu świątecznym” – napisał.

 

Z kolei jego rodak Luis Fonsi zamieścił zdjęcie z żoną, hiszpańską modelką Águedą López i jego dziećmi, Mikaelą i Rocco, życząc szczęśliwego Bożego Narodzenia od swojej rodziny wszystkim jego fanom.

Sprawdź także  Latynoski artysta zyskujący na popularności: od Piso 21 do kariery solowej, Llane

 

Ubrany w kapelusz Santa Claus i w zielonej kurtce, pokazał się Prince Royce pozując na stacji metra w Bronksie (Nowy Jork).

 

 

Chayanne , mający na sobie kapelusz Santa Claus, obok choinki z tekstem: „Życzę podczas tego Bożego Narodzenia by był w waszych domach spokój i harmonia”.

„Nie zapominajcie, że najcenniejsze dary, jakie możemy ofiarować, to nasza miłość i dzielenie się tymi świętami z naszymi bliskimi, Wesołych Świąt dla wszystkich!” Dodał.

 

Maluma , w tym roku, postanowił podzielić się w Boże Narodzenie  magią własnym filmem z Medellín , jego rodzinnego miasta.

„Wszyscy zasługujemy na Wesołych Świąt. Bóg wam błogosławi w tej specjalnej dacie” napisał obok filmu, gdy pozuje wokół ludzi i dzieci podczas rozdawania prezentów „potrzebującym”, jak powiedział w nagraniu.

 

Jego rodak J Balvin podzielił się  rodzinnym zdjęciem, ubrani w czerwono-zielone poncho.

 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź