Camila broni swojej decyzji o nagraniu nowego wideo w Wenezueli: „Nie boimy się niczego”

Grupa, którą tworzy Pablo Hurtado i Mario Domma , znana od trzydziestu lat jako CAMILA powraca. Po czterech długich latach bez dodawania nowego motywu przybywają z „Cianuro y miel”, bardzo seksownym tematem.

Klip wideo – oraz kilka innych, które odpowiadają innym singlom ze swojego nowego albumu – zostały nagrane w Wenezueli, ale grupa wyjaśnia , co kryje się za tą decyzją.

„Cianuro y Miel był ostatnim z 40 piosenek, które napisałem w Miami, to była ciężka praca. Kiedy myśleliśmy, że jesteśmy gotowi do wyjścia, przybył „Cianuro y Miel”, wyjaśnia Mario Domm. „Ta piosenka, która choć ma dużo zmysłowości i erotyki, to także mówi o miłości. Nie chcemy słabych problemów, a raczej bardzo głębokich tematów. Co miesiąc będziemy wydawać piosenkę, aby ludzie mogli się zbliżyć, do 30 maja, kiedy wydamy cały album „, mówi.

„Zrobiliśmy trzy video i przez cały tydzień filmowaliśmy. Dwa filmy wideo autorstwa Nuno Gómeza i jeszcze jednego wenezuelskiego rapera  Coutura . Pracowałem nad tym albumem z kilkoma wenezuelskimi autorami. Uważam, że Wenezuela eksportuje wiele talentów „- kontynuuje Domm.

Nie boisz się kontrowersji związanych z filmowaniem? „Nie boimy się niczego. Nikomu nie wyrządziliśmy żadnej krzywdy. Wręcz przeciwnie, ludzie, gdy udaliśmy się do Wenezueli, aby podpisać umowę, byli bardzo wdzięczni, ponieważ CAMILA poszła dzielić się pracą z tak utalentowanymi ludźmi, którzy nie mają teraz pracy „, mówi Mario.

„Wenezuela jest jednym z krajów, który najlepiej nas traktował”, kontynuuje Pablo. „To państwo, które bardzo kochamy i mamy nadzieję, że sytuacja się poprawi. To dla nas sposób, aby pokazać, że jesteśmy z nimi. „

Grupa jest w trakcie Tour 4 Latidos Tour , w której występują razem z przyjaciółmi i kolegami z Sin Bandera. Grupa ma 10 koncertów, a w 2019 roku zagra w Ameryce Środkowej i Stanach Zjednoczonych.

Osobiście, piosenkarze przeżywają niesamowitą fazę, z przybyciem siedem miesięcy temu Ariany , pierwszej córki Mario Domma. „Bardzo ją kocham, przyszła zmienić moje życie”, wyjaśnia podekscytowany. Ze swojej strony Pablo ma dwa „chochliki”, jak je nazywa, które są jego dziećmi Anja , 4 lata i Enia 2. „To dwójka nauczycieli, którzy przyszli mnie pobłogosławić.”

 

peopleenespanoel

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *