Będzie nowy singiel z Anittą i Malumą w duecie

Wygląda na to, że przyjaźń obu powróciła z pełną siłą! Minęło już sporo czasu  i wszystkie plotki dotyczące możliwej walki tej pary prysły, teraz nadszedł czas, aby cieszyć się, że zawarli pokój i że będziemy mieli nową piosenkę, która rozkręci nas! Zgadzasz się?
 

Czy chcesz nowy ? Więc weź to:  i  zrobią ! Tym razem nowością będzie remiks udanej już „Mala Mía” i będzie z udziałem Becky G. Będzie ona miała nową ę, o tak!

 

Cóż, te pogłoski o partnerstwie zaczęły się toczyć przed rzekomą walką pary, ale sytuacja w końcu się rozkręciła! Remiks zostanie wydany 21 grudnia, w piątek. Oprócz nowości, już wydał zapowiedź tego, co ma nadejść. Sprawdź to:

Przypuszczalna walka

Warto pamiętać, że  i Maluma byli bardzo blisko, dopóki z godziny na godzinę oboje się nie oddalili. Pogłoski toczące się od tego czasu wskazują, że oboje zawarli umowę, aby ujawniać pracę drugiej strony w swoich krajach. Podczas gdy Brazylijka potraktowała umowę poważnie i pomogła przyjacielowi w rozwoju kariery w Brazylii, Kolumbijczyk nie spełnił obietnicy i nie ujawnił pracy piosenkarki. Ale kiedy zaczęli razem pracować nad „La Voz Mexico” , wydaje się, że nieporozumienia zostały z tyłu i wszystko zostało rozwiązane!

Udostępnij
Sprawdź także  Ratyfikowano oszustwo Shakiry przeciwko hiszpańskiemu rządowi

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź