Bad Bunny wydaje nowy singiel

Temat „Solo de mi” krytykuje brutalność macho w Puerto Rico

Portorykańczyk Bad Bunny opublikował do  najnowszego singla „Solo de mi ” krytykując seksistowskiego, która kosztowała życie 23 kobiet w Puerto Rico tylko w tym roku do tej pory , ponad dwa razy tyle co zostało zarejestrowane w 2017 roku.

„Nie jestem pewien, czy walki kogutów to nadużycie, ale związana z płcią wobec kobiet, a liczba ich zamordowanych miesięcznie to absurd”, powiedział w swoim koncie Instagram, który ma około 14 milionów obserwujących

odniósł się do kontrowersji na wyspie przed federalnym działaniem przeciwko przemysłowi i walkom kogutów, sektorowi gospodarczemu, który generuje około 80 milionów dolarów rocznie i zatrudnia około 30 000 osób w Puerto Rico .

„Kiedy zamierzamy nadać priorytet temu, co naprawdę ma znaczenie?” Zawsze obwiniamy wszystkich, oprócz tych, którzy są w błędzie. Czas podjąć działania, teraz wiem, że będzie wiele opinii, ale mówię im, że coś się zaczyna, i każdy robi to, co im się wydaje słuszne, „kontynuuje.

„Nie chcemy jeszcze jednej śmierci! Szanuj kobietę, szanuj mężczyznę, szanuj sąsiada”, powiedział Benito Martínez, czyli  Bad Bunny.

składa się z dwóch części . W pierwszym pojawia się kobieta interpretująca literę Bad Bunny i udająca, że ​​utknęła w jej twarzy, a siniaki zaczynają pojawiać się w tej części jej ciała, aż zatrzymają się na dłoniach

W drugiej części pojawia się artysta wraz z grupą ludzi, interpretując resztę piosenki i bawiąc się w dyskotece.

Udostępnij
Sprawdź także  Kto zostanie zaprezentowany na Premio Lo Nuestro 2019?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź