Angélica Rivera wraca do telenowel?

Pogłoski głoszą, że kiedy skończy pracę jako Pierwsza Dama Meksyku, Rivera może powrócić na mały ekran. Zwłaszcza, gdyż telenowele były miejscem, dzięki którym Rivera stała się sławna.

Al Rojo Vivo przedstawił tekst z żoną Enrique Peña Nieto , który przedstawia spekulacje jakoby mógła powrócić do telenowel, takich jak „La Gaviota”.

Rivera zaprosiła do Los Pinos, rezydencji prezydenckiej, meksykański program rozrywkowy Ventaneando. W raporcie Marii Celeste Arrarás i Rodner Figueroa wyjaśniono, że pogłoski te zyskały na sile dzięki tak wyjątkowemu zaproszeniu. To dlatego, że Figueroa wyjaśniła, że ​​zaproszenie, które otrzymała Paty Chapoy i jej obsada, nie zostało przyznane Angelice jako pierwszej damie, ale Angelica – kobieta … aktorka?

Mikhail Svetlov / Getty Images
Mezcalent
 

„Jesteśmy trzy dni przed opuszczeniem urzędu jako Pierwsza Dama … Przedstawiono ją jakby miała wrócić do telenowel. Dlaczego? Ponieważ to zaproszenie, które przekazuje Paty Chapoy i jej obsadzie programu Ventaneando, do Los Pinosa , brzmi jak bardzo osobliwe zaproszenie. Ponieważ, jak powiedziała Paty Chapoy, zaproszenie dotyczyło współistnienia z Pierwszą Damą, ale nie w jej funkcji jako pierwszej damy, ale jako aktorki – wyjaśnił Figueroa.

Poza tym Figueroa wyjaśniła, że ​​najwyraźniej mówiono o doświadczeniach Angelicy Rivera jako pierwszej damy, od pozytywnej do niezbyt dobrej. Oprócz krytyki, która musiała stawić czoła publicznie podczas kadencji jej męża. Rivera wyznała, że napisze książkę z doświadczeń Pierwszej Damy. Czy wróci do telenowel? Czas pokaże.

 
 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *