Angela Aguilar ponownie rywalizuje z Luisem Miguelem, teraz o amerykańską Grammy

(Zdjęcie: John Parra / Getty Images for LARAS)

Zaraz po szóstej rano, w Los Angeles, w Kalifornii, gdy starsza siostra Angeli Aguilar wpadła do pokoju, aby obudzić ją z dobrą nowiną: została nominowana do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy regionalny album meksykański”.

Najmłodsza córka Pepe Aguilara myślała, że ​​to stara wiadomość, ponieważ miesiąc temu była nominowana do tej samej nagrody w wersji latino, ale zdała sobie sprawę, że była to nowa nominacja stąd była zaskoczona.

„Jestem niesamowicie podekscytowana”, piosenkarka powiedziała PEOPLE EN ESPAÑOL. „Naprawdę nie mam słów, by podziękować, jakie mam szczęście”.

JC Olivera / Getty Images

To był pamiętny rok dla młodej kobiety, która skończyła 15 lat w październiku , dwukrotnie nominowana do Latin Grammy, zdobyła nagrodę BandaMax i poświęciła się Tour Jaripe, wraz z ojcem i bratem, Leonardo Aguilarem.

„Prawda, to był wspaniały rok, rok postępu. Wiele się dorosłam, wydarzyły się bardzo dobre rzeczy, prawdę „- zapewnił.

Ten prezent z góry dopełnia listę świątecznych prezentów, które dziewczyna chciałaby otrzymać.

„[To prezent] na Nowy Rok i moje następne urodziny, to dar życia”, powiedziała. „Święty Mikołaj dał mi już wiele, dużo pracy, wiele sukcesów. Uważam, że nie jestem już w stanie prosić o nic innego. „

Angela przyznaje, że ma ciężką konkurencję: Luis Miguel, ponieważ to meksykański artysta odebrał statuetkę w kategorii, do której dziewczyna została nominowana w Latin Grammy.

„Dlatego myślę, że nie wygram, ponieważ ostatnio w tej samej kategorii była także nominowana przez Luisa Miguela i on mnie pokonał, więc myślę, że Luis Miguel również wygra tę. Ale to dobrze, że mnie nominowali i jestem bardzo podekscytowana „, powiedziała z zadowoleniem.

Kilka miesięcy po ceremonii wokalistka myśli tylko o garderobie na tę noc i spotkaniem z Lady Gagą.

Czy Akademia zaskoczy Ją, wręczając nagrodę?

Kto wie.

Gala będzie transmitowana na żywo z Staples Center w Los Angeles 10 lutego w stacji CBS.

Udostępnij
Sprawdź także  Luis Miguel: nieoczekiwany proces sądowy aktora przeciwko Diego Boneta

Zostaw odpowiedź