Anahi została pisarką!

Anahí trzymała wiernych fanów w napięciu, ponieważ kilka dni temu ogłosiła za pośrednictwem sieci społecznościowych:  „wkrótce będę blisko ciebie, aby razem opowiedzieć nową historię”.

„Chcę rozpocząć z Tobą tą cudowną podróż … To wszystko jest częścią procesu twórczego o wyjątkowej wartości w życiu”, przeczytaj kolejną wiadomość przekazaną przez meksykańską gwiazdę.

Tajemnicze ogłoszenie exRBD wywołało spore spekulacje i hipotezy wśród jej fanów, od długo oczekiwanego powrotu do muzyki po ciążę.

Dzisiaj, po długim oczekiwaniu, w końcu wiemy, o co chodzi niezapomnianej „Mii Colucci” z odnoszącej sukcesy telenoweli Rebelde (2004), o której tak wiele mówiło się w ostatnich dniach.

Nie jest to powrót do muzyki, ani nie jest to kolejna ciąża, a nowa przygoda,  ma zamiar podzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami z czym ma do czynienia w swojej roli jako matka Manuela.

35letnia artystka na Instagramie ogłosiła w niedzielę, że niebawem zadebiutuje jako pisarka z książką bardzo osobistą i intymną, w której przedstawi swoje doświadczenia jako matka.

Valiente  narodziło się w moim sercu, aby towarzyszyć przyszłym mamom w cudownym procesie ciąży. Wkładam moje serce do tej książki „- powiedziała podekscytowana Anahí.

„Z wielkim entuzjazmem chcę podzielić się z wami odrobiną mojego serca. Dzięki, że zawsze tam jesteście. To jest dla wasValiente „- dodał.

Wydaje się jednak, że jej debiut jako pisarka, nie zachwycił fanów.

„To nie było to, co naprawdę chciałem, ale wiem, że pochodzi z twojego serca i chcę je przeczytać” – skomentował jeden z ponad 5 milionów ludzi, którzy śledzą ją na Instagramie.

„A muzyka, kiedy nadejdzie?” Zapytał inny rozczarowany fan.

ExRBD nie potwierdziła jeszcze, kiedy książka będzie na sprzedaż lub w jakich krajach będzie ona dostępna, więc nadal będzie trochę czekania, aż książka ujrzy światło dzienne.

Jesteśmy pewni, że warto będzie poczekać.

Udostępnij

2 komentarze

  1. Author

    zdarzyły się błędy, ok,, poprawione, ale w części to wiadomości od fanów i trudno określić czy to męski czy żeński fan…

  2. popracujcie nad tłumaczeniem tekstu, albo chociaż przeczytajcie przed publikacją – artystka zadebiutuje jako pisarz? Chyba pisarka. Końcówki z męskich na żeńskie łatwo się domyślić, a nie bezmyślnie spisywać z translatora :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *