Anahí wspiera męża w smutnym momencie

Z tobą w dobrych i złych, to jest obietnica, którą się składa w małżeństwie. Zwrot, który Anahí właśnie wprowadziła w życie z mężem Manuelem Velasco . Dotychczasowy gubernator Chiapas pożegnał się z tym stanowiskiem w swojej karierze politycznej, otoczonym miłością żony.

Piosenkarka upubliczniła swoją deklarację miłości słowami, które trafiły prosto w serca jej fanów z powodu ich szczerości. Obok nich zdjęcie, które mówi wszystko. Jest to portret pary wraz z ich małym chłopcem idących razem w tym samym kierunku.

„Jesteś najlepszy na świecie. Kochamy cię. To był zaszczyt towarzyszyć Ci i tak będzie przez całe życie „- pisze na profilu na Instagramie dumna żona.

 

Aktorka poświęciła swoją duszę i ciało rodzinie, zarówno mężowi w swojej politycznej karierze, jak i ich małemu Manuelowi od dnia, w którym się urodził. Anahí porzuciła swoją zawodową karierę, aby poświęcić się temu, co kocha najbardziej, dwóm osobom w jej życiu, przez co wygląda na szczęśliwą i spełnioną dzięki tej decyzji.

Jej najnowszy projekt ma więcej wspólnego z jej rolą matki i dotyczy Valiente , książki, która opowiada o doświadczeniach zostania matką, z dnia na dzień i momentach, w których każda kobieta z dziećmi musi stawić czoła. Oda do twojego dziecka i odważnych kobiet, które decydują się przeżyć to wyjątkowe doświadczenie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *