Protagoniści Like la leyenda rezygnują z grupy muzycznej, gdy okazuje się, że telenowela nie będzie miała ciągłości: „Nie jestem zainteresowany byciem w zespole”

Chociaż nagrania Like la leyenda zakończyły się w ubiegłym tygodniu w Meksyku i nie planują dalej kolejnych sezonów z  powodu słabej oglądalności podczas swoich pierwszych dwóch miesięcy zespół będzie istniał. Będzie próbował przebić się w świecie muzyki. Nie wszyscy członkowie są jednak skłonni pozostać częścią meksykańskiej grupy po „awarii” w telenoweli i muzycznie woleliby  zrezygnować z projektu by skupić się na innych wyzwaniach zawodowych.

Tak jest w przypadku młodej meksykańskiej aktorki Ale Müller , która gra Emilię Ruiz w telenoweli.

„Myślę, że osobiście jestem aktorką i to jest to czego chcę w mojej karierze w przyszłości, więc bycie w zespole nie jest w moich planach. Wydaje mi się, że bycie jednocześnie w serii i w zespole jest ok, ale jeśli seria nie będzie kontynuowana, to znaczy, myślę, że te dwie rzeczy się uzupełniały, a potem jak dla mnie to się skończyło „, powiedziała niedawno meksykańskim mediom ,

„Myślę, że w moim życiu nie interesuje mnie bycie w zespole, ale wiem, że piosenki są bardzo dobre i jestem pewna, że będą niesamowite” – dodała.

 

Innym aktorem, który zdecydował się opuścić „łódź” był meksykanin Carlos Said , który daje życie Leonowi w fabule wyprodukowanej przez Pedro Damiána , twórcę Rebelde .

„Już nagrywam nową serię, która jest bardzo ciekawa, fascynuje mnie ta produkcja. Nie jestem już w zespole, z powodu decyzji, które trzeba było podjąć „, powiedział niedawno Said poprzez swoje sieci społecznościowe, nie podając więcej szczegółów na ten temat.

Po pożegnaniu z Müller i Saida w zespole Like y leyenda  od teraz będzie sześciu członków: Macarena García (Machu), Victor Manuel (Silverio Cruz), Anna Iriyama (Keiko), Roberta Damian(Antonia), Mauricio Abad (Ulisses) i Santiago Achaga (Claudio).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *