Poznaj nowe telenowele Televisy na 2019

Grupa Televisa niedawno przedstawiła nową i zróżnicowaną ofertę treści na przyszły rok, wśród których wyróżniają się krótsze i bardziej dynamiczne formaty. Poznaj je!

Patricio Wills, prezes Televisa Studios, wprowadził i oacute; niedawno nowa i zróżnicowana oferta treści Grupo Televisa na 2019 r., wśród których wyróżnia się krótsze i bardziej dynamiczne formaty.
1 z 8  TELEVISA

Nowa oferta

Patricio Wills , prezes Televisa Studios, przedstawił niedawno nową i zróżnicowaną ofertę Grupo Televisa na 2019 r., W tym krótsze i bardziej dynamiczne formaty.

12 świetnych historii napisanych w krótkich formatach 25 rozdziałów, znajdujących się w obecnych kontekstach. T & iacute; tytuły zawarte w tym projekcie są: Cuna de Lobos, La uzurpator, Hex, Rub & iacute;, Colorina, macocha, Rich również & eacute; n płakać, dzika róża, Corona de l & aacute; łzy, Quincea BERBECIA był przywilej kochać i dzikie Serce.
2 z 8 TELEVISA

Fabryka snów

12 świetnych historii napisanych w krótkich formatach po 25 rozdziałów, znajdujących się w obecnych kontekstach. Tytuły zawarte w tym projekcie są: Cuna de lobosLa usurpadoraEl maleficioRubíColorinaLa madrastaLos ricos también lloranRosa salvajeCorona de lágrimasQuinceañeraEl privilegio de amar y Corazón salvaje.

Występują w nim Sebasti & Rulli i Renata Notni, oparta na tekście wielokrotnie nagradzanego hiszpańskiego pisarza Arturo P & eacute; rez-Reverte oferuje współczesny obraz świata międzynarodowej przestępczości. Dzięki nowym profilom postaci, zgodnie z obecnym światem, jest to jedna z najbardziej ambitnych produkcji, które Televisa wykonała w ciągu ostatnich kilku lat. Konto z lokalizacjami w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Meksyku.
3 z 8  TELEVISA

W rolach głównych Sebastiana Rulli i Renata Notni. Historia oparta na tekście wielokrotnie nagradzanego hiszpańskiego pisarza Artura Péreza-Reverte oferuje współczesną wizję świata międzynarodowej przestępczości. Dzięki nowym profilom postaci, zgodnym z obecnym światem, jest to jedna z najbardziej ambitnych produkcji, jakie Televisa wyprodukowała w ostatnich latach. Ma lokalizacje w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Meksyku.

Komedia oparta na dziele brazylijskiego autora Jorge Amado. Opowiada historię Flor, której życie zmienia się, gdy się spotyka i poślubia Valentina, zwykłego złodzieja, który zostaje zamordowany. Flor odzyskuje przytomność i poślubia Theodore'a. Wszystko wydaje się iść dobrze, dopóki Valentina nie wróci jako duch, by posiąść ciało Theodore'a. Fikcja nie ma potwierdzonych bohaterów, ale mówi się, że pierwszy kredyt poprowadzi; meksykańska aktorka Ana Serradilla. & nbsp;
4 z 8 TELEVISA

Komedia oparta na dziele brazylijskiego autora Jorge Amado . Opowiada historię Flor, której życie zmienia się, gdy spotyka i żeni się z Valentinem, miłym złodziejem, który został zamordowany. Flor odzyskuje przytomność i poślubia Theodore’a. Wszystko wydaje się iść dobrze, aż Valentine powraca jako duch, by posiąść ciało Theodora. Seria jeszcze nie potwierdziła aktorów, ale podobno pierwsza osoba została wybrana, będzie to meksykańska aktorka Ana Serradille . 

Historia oparta na życiu Silvii Pinal, wielkiej divy kina narodowego. Spektakl przedstawia życie i postaci związane z Silvią Pinal od 1930 roku, w pełnym złocie kina meksykańskiego, aż do początku dekady 2000. Akt. Itat & iacute; Cantoral, Nicole Vale, Mia Rub & iacute ;, Plutarco Haza, Leticia Perdig & oacute; n oraz Gaby Rivero.
5 z 8  TELEVISA

Historia oparta na życiu Silvii Pinal , wielkiej divy kina narodowego. Fabuła przedstawia życie Silvii Pinal, okolice od 1930 roku, w okresie Złotego Wieku meksykańskiego kina aż do wczesnych 2000s. W rolach głównych Itatí Cantoral , Nicole Okay , Mia Ruby , Plutarco Haza , Leticia Perdigón i Gaby Rivero .

Sprawdź także  Omar Yubeili, młody aktor z "El señor de los cielos", który doznał poparzeń na twarzy. Co się stało?
Historia zanurzona w świecie reggaeton, który ma wiodące występy Michelle Renaud, Mane de la Parra i Lambda Garc & a. Opowiada o życiu Yamel, pięknej kobiety o wielkim talencie do kompozycji muzycznych, która po zdradzie przez mężczyznę, którego kocha, jest niesprawiedliwie potępiona. W więzieniu rodzi mężczyznę, który został jej zabrany, a ona wierzy, że nie żyje. W więzieniu jest ofiarą ataku i bierze go za zmarłego, sytuację, którą DEA wykorzystuje, aby nadać mu nową tożsamość i przeniknąć do niej w organizacji przestępczej. Z jej nową tożsamością, Lari Andrade, ważnym producentem muzycznym, Yamel & iacute; zainicjować jego zemsta na tych, którzy zrujnowali mu życie.
6 z 8 TELEVISA

Historia zanurzona w świecie reggaeton z wiodącymi rolami Michelle Renaud , Mane de la Parra i Lambda García . Yameli opowiada historię pięknej kobiety z wielkim talentem do komponowania muzyki, po zdradzie przez człowieka, którego kocha zostaje niesłusznie skazana. W więzieniu rodzi chłopca, który został jej zabrany, a ona wierzy, że nie żyje. W więzieniu jest ofiarą ataku i uznana za zmarłą, sytuacja sprawia, że DEA daje jej nową tożsamość i możliwość infiltracji organizacji przestępczej. Dzięki swojej nowej tożsamości, Lari Andrade, ważnej producent muzycznej, Yamelí rozpocznie zemstę na tych, którzy zrujnowali mu życie.

Zaczyna się akcja miłości, zbrodni i zemsty odkrywająca tajemnice życia po śmierci. w zeszły poniedziałek w Stanach Zjednoczonych dla Univision z Angelique Boyer, Michelem Brownem, Alejandro Nones, Arturo Barba i Alexis Ayala jako bohaterami.
7 z 8 TELEVISA

Historia o miłości, zbrodni i zemście, która odkrywa tajemnice życia po śmierci ,premiera ostatni poniedziałek w USA na Univision z Angelique Boyer, Michel Brown , Alejandro Nones , Arturo Barba i Alexis Ayala.

Fikcja istnieje oparta na serii hiszpańskiej telewizyjnej fantastyki naukowej wyprodukowanej przez Boomeranga dla sieci Antena 3 w latach 2010-2012, która opowiada historię grupy ludzi, którzy muszą sami zostać rodziną, mając na celu uciekać przed dodatkową organizacją, która szuka ich nadprzyrodzonych mocy, które posiada wielu jej członków.
8 z 8 TELEVISA

Seria oparta na serii hiszpańskiej telewizji science fiction wyprodukowanej przez Boomerang za Antena 3 w latach między 2010 i 2012, która opowiada o grupie ludzi, którzy muszą opuścić  rodziny, aby uciec przed dziwną organizacją, która szuka ich nadprzyrodzonych mocy,.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź