Pierwsze zdjęcia z nowego filmu Diego Bonety z Millą Jovovich

Kariera aktora Diego Bonety wciąż rośnie. Po tym, jak zagrał w udanym pierwszym sezonie Luisa Miguela: serial (Telemundo) , przystojny Meksykanin jest gotowy zawojować Hollywood.

Zaledwie miesiąc temu Boneta ogłosił, że ​​dołącza do nowego filmu „Monster Hunter” Paula WS Andersona wraz z innymi gwiazdami, takimi jak Tony Jaa , Milla Jovovich i Ron Perlman.

 

„Dziękuję za przyłączenie mnie do tego niesamowitego projektu / obsady i jestem podekscytowany rozpoczęciem tej nowej przygody!”, Napisał Boneta na swoich portalach społecznościowych, kiedy ogłosił, że będzie częścią obsady.

Teraz wraz z rozpoczęciem zdjęć do nowego filmy pod koniec października, aktor wykorzystał okazję, aby podzielić się zdjęciami za kulisami.

„Drużyna Alpha życzy ci szczęśliwego Halloween z pustyni Tankwa” – wykonawca podpisał obraz, w którym aktorzy obsady nosili kostiumy z produkcji filmu, w którym zagra specjalistę ds. Komunikacji w zespole. Artemis (grany przez Jovovicha).

Fabuła filmu koncentruje się na zespole wojskowym ONZ o nazwie Artemis, który jest transportowany do innego królestwa zamieszkałego przez potwory. Tam spotyka Łowcę (Jaa), a dwójka  dołącza, aby zamknąć portal, aby zapobiec atakom potworów na Ziemię.

Boneta zrobił swoje pierwsze kroki w Hollywood filmem ” Rock of Ages” (2012), wraz z Tomem Cruisem i Justinem Theroux . Od tego czasu pojawił się w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Ale to jego rola w serii biograficznej piosenkarza Luisa Miguela zwróciła jego uwagę.

 
 
Udostępnij
Sprawdź także  "El reino" podbił nagrody Goya; "Campeones" to najlepszy film

Zostaw odpowiedź