Najlepsze dziecięce telenowele

Telenowele Carita de ángel (Mała księżniczka)Luz Clarita (Serce Clarity) i Carrusel miały związek z latami dzieciństwa. Wiele z tych dzieci grających w tych telenowelach rozpoczęło kariery, takie jak Belinda, Danna Paola i Christopher Uckermann. Sprawdź, które były najlepsze i przyciągały widzów przed telewizory.

Telenowela skupia się na dziewczynie, która nie chce uwierzyć, że jest dziewczynką i robi wszystko, aby znaleźć swoją matkę.
1 z 10 Mezcalent

Luz Clarita (Serce Clarity)

Telenowela koncentruje się na dziewczynie, która nie chce uwierzyć, że jest sierotą i robi wszystko, aby znaleźć swoją matkę.

Gabriela Rivero interpretować i oacute; charyzmatycznemu nauczycielowi Ximenie w tej popularnej telenoweli lat osiemdziesiątych.
2 z 10 Agencia México

Carrusel

Gabriela Rivero grała charyzmatyczną nauczycielkę Ximenę w tej popularnej telenoweli lat osiemdziesiątych.

Dulce Mara to dziecko, które zmarło z tego powodu. jego matka i podczas gdy jego ojciec popada w depresję z powodu śmierci żony, pozostawiając ją z tyłu, jest zapisała się do szkoły, gdzie robi wiele wybryków.
3 z 10 Mezcalent

Mała księżniczka

Dulce María jest dziewczyną, której matka zmarła i kiedy jej ojciec popada w depresję z powodu śmierci żony, opuszcza ją aby zapisać do szkoły, w której mocno psoci.

Telenowela opowiada o grupie dzieci o różnym pochodzeniu, które tworzą przyjaźń poprzez muzykę.
4 z 10 Mezcalent

Telenowela opowiada o grupie dzieci z różnych środowisk, które łącz y przyjaźń poprzez muzykę.

Kolejna telenowela z udziałem Belindy, wraz z Christopherem von Uckermannem, w której jego bohaterowie podróżują w czasie, aby rozwiązać pewne sytuacje.
5 z 10 Mezcalent

Kolejna telenowela z udziałem Belindy, wraz z  Christopherem von Uckermannem , w której jego bohaterowie podróżują w czasie, aby rozwiązać pewne sytuacje.

Danna Paola uczestniczyła w wielu dziecięcych telenowelach, w tym w tym, który wyszedł w 2001 roku.
6 z 10 Mezcalent

María Belén

Danna Paola brała udział w wielu dziecięcych telenowelach, w tym tej z 2001 roku.

La telenovela se enfoca en una niña dulce que se viste de niño y vive en la costa con su padre pescador, y se embarca en muchas aventuras con sus amigos.
7 z 10 Mezcalent

Telenowela koncentruje się na słodkiej dziewczynie, która ubiera się jak chłopak i mieszka na wybrzeżu wraz z ojcem rybakiem,  wyrusza na wiele przygód z przyjaciółmi.

Esta fue la última telenovela infantil de Danna Paola y se centró en su personaje, Patito, que trata de sobrevivir en una nueva escuela.
8 z 10 Mezcalent

Była to ostatnia dziecięca telenowela Danny Paoli  i skupiła się na jej postaci, Patito, która stara się przeżyć w nowej szkole.

Esta fue otra telenovela sobre una carismática profesora y un grupo de niños que viven muchas aventuras cómicas.
9 z 10 TELEVISA

To była kolejna telenowela o charyzmatycznym nauczycielu i grupie dzieci, które przeżywają wiele komicznych przygód.

Santiago Mirabent interpreta al personaje de Danilo, que se involucra en muchas aventuras con su perro y se enamora de Alejandra, una chica con que tiene una crianza diferente que él.
10 z 10 Instagram Santiago Mirabent

Santiago Mirabent odgrywa postać Danilo, który angażuje się w wiele przygód z psem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *