Mario Casas i Javier Gutiérrez występują w „thrillerze” Hogar dla Netflix

Film wyreżyserowany przez braci Pastor opisuje zanurzenie się w życiu młodej pary śledzonej przez poprzedniego właściciela mieszkania

Mario Casas i Javier Gutiérrez będą bohaterami thrillera Hogar, autorstwa braci Álex i Davida Pastor, wyprodukowanych przez Nostromo Picture dla Netflix , rozpoczynają kręcenie filmu w Barcelonie. 

Thriller zaczyna się, gdy Javier Muñoz odnosił sukcesy w reklamie (Gutierrez) i zostaje bezrobotnym, musi wyjechać z rodziną na prowincję. Pewnego dnia Javier odkrywa, że ​​wciąż ma zestaw kluczy ze swojego starego domu i zaczyna szpiegować młodą parę, która teraz tam mieszka. Krok po kroku, Javier zacznie infiltrować życie nowych właścicieli, zdeterminowany, by odzyskać życie, które utracił, a jeśli to oznacza zniszczenie tego, kto stanie mu na drodze, toto  zrobi.

W uzupełnieniu do Mario Casas i Javier Gutierrez , pojawiają się w Panie im towarzyszące Bruna CUSI (Incierta Gloria, Verano 1993) i Ruth Diaz (Tarde para la ira y Bajo la piel de lobo, donde ya trabajó con Casas). Uzupełniają ich  David Verdaguer, David Selvas, Vicky Luengo, David Ramírez y Raül Ferré.

Bracia Pastor są odpowiedzialni za Infectados (Carriers, Zabójczy wirus) (2009) i apokaliptyczne Los últimos días (To już ostatnie dni – 2013). Za pośrednictwem oświadczenia Netflix mówią: „Hogar to projekt, o którym od lat śnimy, prowokacyjny thriller, który bada niektóre z naszych ulubionych tematów: pożądanie, ambicje i szaleństwo ukryte pod spokojną powierzchnią codziennego życia. „I kończą się:” Javier Muñoz, nasz bohater, jest zepsutym zwierciadłem, w którym najbardziej materialistyczne aspiracje współczesnego społeczeństwa odbijają się w zniekształconym i monstrualnym stylu „.

Udostępnij
Sprawdź także  Nathy Peluso ogłasza biograficzny dokument i publikuje zapowiedź

Zostaw odpowiedź