Luis Fonsi opowiada o ewolucji muzyki latynoskiej, współpracy z Ozuną i nie tylko …

Luis Fonsi  rozmawiał z Ebro Dardenem z Beats 1 Radio o tym , jak  wyglądała współpraca z Ozuną  w chwytliwym singlu”Impossible” i mówił o tym, jak dumny jest z ewolucji muzyki latynoskiej.  

Portorykański wykonawca,  który wygrał siedem rekordów Guinnessa ze swoją piosenką  „Despacito„, wyjaśnił Dardenowi, że w przypadku piosenki pomysł duetu z Ozuną pojawił się po tym, jak się spotkali. Popowy wokalista i raper rozmawiali po raz pierwszy na rozdaniu nagród Latin Grammy, i rozmawiali o możliwości współpracy w przyszłości. Okazja się nadarzyła.

„Napisałem piosenkę, myśląc o swoim głosie i jego razem. I chciałem dodać coś z romantycznej strony. Coś, czego nie zrobiłem poprzednio, ponieważ „Despacito” było imprezową piosenką Z Demi [Lovato] była to piosenka o wielkiej latynoskiej imprezy „, powiedział Luis, który chciał stworzyć” Impossible „jako melodię, w której dwójka mężczyzn mówi o miłości do kobiety.

W swoim dialogu z Dardenem Luis mówił o muzycznym fenomenie „Despacito”. 13 stycznia 2017 r. Na zawsze zmienił życie Luisa Fonsi i historię muzyki latynoskiej. Tego dnia odbyła się premiera jego piosenki „Despacito” z portorykańskim raperem Daddy Yankee . Tematem przewodnim był 2017 rok. Melodię słyszano w każdym zakątku świata. Następnie miała miejsce premiera remiksu „Despacito” z Justinem Bieberem, która pojawiła się na rynku pod koniec kwietnia. Darden odniósł się też do tego co się dzieje z muzyką latynoską: sukcesu Bad Bunny, J Balvin i Cardi B . „Kocham to. Jest to mieszanka wielu rzeczy. Jestem z nich dumny ... „powiedział.

Udostępnij
Sprawdź także  Latynoski artysta zyskujący na popularności: Gera MX

Zostaw odpowiedź