Doña Flor y sus dos maridos ma protagonistów

Dona Flor y sus dos meridos  to nowa telenowela Televisy, potwierdzono już protagonistów.

Meksykańska aktorka Ana Serradilla , która uczestniczyła w udanych serialach, takich jak La viuda negra i La esquina del diablo , będzie odpowiedzialna za objęcie głównej roli tego melodramatu z akcentami komediowymi. Zdjęcia wkrótce zaczną być rejestrowane w Meksyku.

„Robimy to z całego serca. Myślę, że będą się dobrze bawić, będą się ruszać. Wydaje mi się, że produkcja ma niezrównany poziom jakości i mam nadzieję, że spodoba ci się ta historia, jest bardzo zabawna i zupełnie inna. Myślę, że wcześniej nie widzieliście czegoś podobnego. Powiedzmy, że ma on komediowy ton, ale jednocześnie zobaczymy elementy science fiction, ponieważ postać Joaquína [Ferreira] powraca jako duch „- powiedziała Serradilla w niedawnym wywiadzie dla Televisa Espectáculos.

Ana Serradilla gra Doñę Flor i jej dwóch mężów.
 

Aktorka będzie grała z dwoma przystojniakami: argentyńczykiem Joaquín Ferreira , który stał się bardzo popularny ze względu na swój udział w serii Netflix Club de cuervosi hiszpaben Sergio Mur , który niedawno dał życie Jorge Turrubiates w telenoveli Televisa Papá a toda madre .

Argentyński aktor będzie jednym z galanterii Doñy Flor i jej dwóch mężów.
 

Imię Ferreiry było w zeszłym roku na ustach wszystkich po tym, jak wyszło na jaw że brał udział w filmach porno [+18].

„W ogóle niczego nie żałuję. Pomogło mi to w karierze, zapłaciłem za studia, to jest temat, którego nie lubię , ponieważ to nie jestem ja, byłem bardzo młodą osoba, kiedy to robiłem pięć lat temu, niedawno przybyłem tutaj, trochę zagubiony w życie, ale miałem cel jako cel i to pomogło mi zapłacić za studia, nie zamierzam temu zaprzeczać, to jest praca jak każda inna, robisz, co możesz, „aktor powiedział w wywiadzie w 2017 roku Meksykańskiej gazecie El Universal .

Doña Flor y sus dos maridos to melodramat o komediowych wydźwiękach, która opowiada historię Flor, kobiety zakochanej w dwóch mężczyznach. Jednym żywym,  a drugim …  martwym byłym mężu, który opiera się wiecznemu spoczynku i chce pozostać uparcie przy jej boku.

Ana Serradilla, Joaquín Ferreira i Sergio Mur występują w Doña Flor i jej dwóch mężach.
 

Telenowela będzie miała premierę Las Estrellas w pierwszym kwartale 2019 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *