Christopher Uckermann potwierdza propozycję powrotu RBD

To nie z powodu braku oferty RBD nie miało wymarzonego spotkania. W wywiadzie dla El Universal, Christopher Uckermann powiedział, że Ari Borovoy z OV7, próbował promować ponowne połączenie sekstetu z  Anahi, Dulce Marią, Maite Perroni, Alfonso Herrerą i Christianem Chávezem oraz Christopherem.

Jednak nie chciał nawet poznać tego tematu.

„Rozmawialiśmy kiedyś, Ari jest bardzo miły. Ale ponieważ nie jest to coś, co mnie interesuje, nie ma znaczenia, skąd pochodzi oferta. To nie jest coś, co chcę robić „- powiedział artysta.

Temat powraca wśród plotek o relacjach Christophera z Poncho. Chociaż wszyscy przysięgają, że przyjaźń trwa nadal i że projekt nie realizuje się tylko ze względu na kierunek kariery, obaj byli na wydarzeniu w Meksyku i nawet się nie przywitali.

„To był bardzo piękny etap, w którym żyjemy. Dla mnie miał początek i koniec, i bardzo mi się to podobało. Przyniosło mi wiele rzeczy. Ale teraz koncentruję się na innych projektach „- powiedział. Niedługo debiutuje w serii Diablero na Netflix.

Rebelde wróci do Netflix Mexico?

Kiedy znów będzie można przeżyć maraton Rebelde? Już wkrótce! Nie wiadomo jeszcze, kiedy nastoletnia telenowela powróci do katalogu Netflix, ale faktem jest, że Televisa wznowiła umowę z platformą streamingową po dwóch latach.

W 2016 r. Produkcja meksykańskiego giganta migrowała do własnej przestrzeni, Blima, która nie generowała spodziewanego rezultatu, wywołując obawy o utratę widowni w Ameryce Łacińskiej. Dzięki temu produkcje takie jak Usurpadora, Chaves i Chapolin były daleko od brazylijskiej publiczności.

Nowa umowa z Netflix i Televisa już przewiduje prezentację biografii o życiu aktorki Silvii Pinal.

Żart oznaczał koniec związku w 2016 roku

Niecały tydzień po tym, jak  Netflix usunął katalog Televisa   i jeden z największych hitów kiedykolwiek wyprodukowanych przez Meksyk w Brazylii: Rebelde. Koniec „partnerstwa” i wynikające z lamentem fanów telenoweli sprawił, że platforma strumieniowego uruchomiła ironiczną kampanię na zjawisku spopularyzowanym przez  Anahi, Dulce María, Maite Perroni, Alfonso Herrera Christian Chávez i Christopher  von Uckermanna .

W filmie opublikowanym na latynoskim kanale Netflix na YouTube, mężczyzna siedzi niepocieszony na kanapie. Kiedy kobieta przybywa i pyta o powód tego katharsis, mówi, że wzięli jego ulubioną serię usunęli. Pełne ironii, wideo kończy się odpowiedzią, że produkcja, o której mowa, to Rebelde.

Sprawdź dowcip Netflix z wyjściem Rebelde z ich usług

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *